Състав на управителния съвет

Членове на управителния съвет на EU-OSHA и декларация за интереси

Работата на управителния съвет се регулира от Правилника за дейността. На всеки 5 години членовете на управителния съвет подават декларация за липса на конфликт на интереси в съответствие с политиката на Агенцията за предотвратяване и управление на конфликти на интереси.

Управителният съвет заседава два пъти годишно, а протоколите от заседанията са публично достъпни (вж. по-долу).

Програма и протоколи от последните заседания на управителния съвет

2019

2018

2017

2016

2015

2014

 Декларация за липса на конфликт на интереси

Австрия

Представител на правителството

titular
Ms Gertrud BREINDL (.)
Bundesministerium für Arbeit, Soziales und Konsumentenschutz
Stubenring 1
1010 Wien
Австрия
Алтернативен член
Ms Anna RITZBERGER-MOSER
Bundesministerium für Arbeit, Soziales und Konsumentenschutz
Favoritenstraße 7
A-1040 Wien
Австрия

Представител на работодателите

titular
Ms Christa SCHWENG (vice-chairperson, bureau)
Wirtschaftskammer Österreich
Wiedner Hauptstrasse 63
1045 Wien
Австрия
Алтернативен член
Ms Julia SCHITTER
Vereinigung der Österreichischen Industrie (Industriellenvereinigung)
Schwarzenbergplatz 4
1031 Wien
Австрия

Представител на работниците

chairperson, executive board
Ms Julia NEDJELIK-LISCHKA
Bundesarbeitskammer
Prinz-Eugen-Strasse 20-22
1040 Vienna
Австрия
Алтернативен член
Ms Petra STREITHOFER
Bundesarbeitskammer
Prinz-Eugen-Strasse 20-22
1040 Vienna
Австрия

Белгия

Представител на правителството

titular
Ms Véronique CRUTZEN
FPS Employment, Labour and Social Dialogue
Rue Ernest Blerot 1
1070 Brussel-Bruxelles
Белгия
Алтернативен член
Mr Xavier LEBICHOT
FPS Employment, Labour and Social Dialogue
Rue Ernest Blerot 1
1070 Brussel-Bruxelles
Белгия

Представител на работодателите

titular
Mr Kris DE MEESTER (bureau)
Verbond van Belgische Ondernemingen
Ravensteinstraat 4,
100 Brussels
Белгия

Представител на работниците

titular
Mr Herman FONCK
Algemeen Christelijk Vakverbond
Haachtsesteenweg 579
1031 Brussels
Белгия
Алтернативен член
Ms Caroline VERDOOT
FGTB-ABVV
Rue Haute 42
1000 Brussels
Белгия

България

Представител на правителството

titular
Ms Darina KONOVA
Ministry of Labour and Social Policy
2 Triaditza Street
1051 Sofia
България
Алтернативен член
Mr Nikolay ARNAUDOV
Ministry of Labour and Social Policy
2 Triaditza Street
1051 Sofia
България

Представител на работодателите

titular
Mr Georgi STOEV (bureau)
Bulgarian Chamber of Commerce and Industry
42, Parcevich
1058 Sofia
България
Алтернативен член
Ms Petya GEOREVA
Bulgarian Industrial Capital Association
st. Trakia 15
1527 Sofia
България

Представител на работниците

titular
Mr Aleksandar ZAGOROV
Podkrepa Labour Confederation
2, Angel Kunchev Str.
1000 Sofia
България
Алтернативен член
Mr Ognyan ATANASOV
Confederation of Independent Trade Unions in Bulgaria
Macedonia square 1 Floor 8
1040 Sofia
България

Хърватия

Представител на правителството

titular
Ms Ana AKRAP
Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Ulica grada Vukovara 78,
10 000 Zagreb
Хърватия
Алтернативен член
Ms Snježana ŠTEFOK
Zavod za unapređivanje zaštite na radu
Prilaz Ivana Visina 1-3
10020 Zagreb
Хърватия

Представител на работодателите

titular
Mr Nenad SEIFERT
Hrvatska Udruga Poslodavaca
Raihička Cesta 52
10000 Zagreb
Хърватия
Алтернативен член
Ms Admira RIBIČIĊ
Hrvatska Udruga Poslodavaca
Ulica Pavla Hatza 12
10000 Zagreb
Хърватия

Представител на работниците

titular
Ms Gordana PALAJSA
Union of Autonomous Trade Unions of Croatia
Trg kralja Petra Krešimira IV br.2
10 000 10 000
Хърватия
Алтернативен член
Mr Marko PALADA
Independent Trade Unions of Croatia
Trg Francuske Republike 9+/V
10 000 Zagreb
Хърватия

Кипър

Представител на правителството

titular
Mr Anastassios YIANNAKI
Department of Labour Inspection, Ministry of Labour, Welfare and Social Insurance
12 Apelli Street
1493 Nicosia
Кипър
Алтернативен член
Mr Aristodemos ECONOMIDES
Department of Labour Inspection, Ministry of Labour, Welfare and Social Insurance
12 Apelli Street
1493 Nicosia
Кипър

Представител на работодателите

titular
Mr Polyvios POLYVIOU
Employers and Industrialists Federation
30, Grivas Dhigenis Avenue
1066 Nicosia
Кипър
Алтернативен член
Mr Emilios MICHAEL
Cyprus Chamber of Commerce & Industry
38, Grivas Digenis Ave. & 3, Deligiorgis Str
1509 Nicosia
Кипър

Представител на работниците

titular
Mr Evangelos EVANGELOU
ΣYNOMOΣΠONΔIA EPΓAZOMENΩN KYΠPOY ΣΕK
PO Box 25018
1306 Nicosia
Кипър
Алтернативен член
Mr Stelios CHRISTODOULOU
Δημοκρατικη εργατικη ομοσπονδια κυπρου
40, Vironos P.O. Box 21625
1096 Nicosia
Кипър

Чешка република

Представител на правителството

titular
Mr Jaroslav HLAVÍN
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Na Poříčním právu 1
128 01 Prague 2
Чешка република
Алтернативен член
Mr Pavel FOŠUM
Ministerstvo zdravotnictví České republiky
Palackého náměstí 4
12801 Prague 2
Чешка република

Представител на работодателите

titular
Ms Renáta ZBRANKOVÁ
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11CZ 190 05 Praha 9
90 05 Prague
Чешка република
Алтернативен член
Mr Martin RÖHRICH
Konfederaci Zamestnavatelskych a Podnikatelskych Svazu
Druzstevni 84
CZ-691 81 CZ-691 81
Чешка република

Представител на работниците

titular
Mr Václav PROCHÁZKA
Czech-Moravian Confederation of Trade Unions
Nám. W. Churchilla 2
11359 Prague
Чешка република
Алтернативен член
Ms Radka SOKOLOVÁ
Czech-Moravian Confederation of Trade Unions
Nám. W. Churchilla 2
11359 Prague
Чешка република

Дания

Представител на правителството

titular
Ms Charlotte SKJOLDAGER (bureau)
Danish Working Environment Authority
Landskronagade 33
2100 Copenhagen
Дания
Алтернативен член
Ms Annemarie KNUDSEN
Danish Working Environment Authority
Landskronagade 33
2100 Copenhagen
Дания

Представител на работодателите

titular
Ms Lena SØBY
Dansk Arbejdsgiverforening
Vester Voldgade, 113
DK-1790 Copenhagen
Дания
Алтернативен член
Mr Jens SKOVGAARD LAURITSEN
Dansk Arbejdsgiverforening
Vester Voldgade, 113
DK-1790 Copenhagen
Дания

Представител на работниците

titular
Ms Nina Hedegaard NIELSEN
FTF - Confederation of Professionels in Denmark
Postboks 1169
1010 Copenhagen
Дания
Алтернативен член
Mr Niels SØRENSEN
Danish Trade Union Confederation
Island Brygge 32 D
2300 Copenhagen S
Дания

Естония

Представител на правителството

titular
Ms Maret MARIPUU
Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
Mäealuse 2/3
12618 Tallinn
Естония
Алтернативен член
Ms Silja SOON
Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
Mäealuse 2/3
12618 Tallinn
Естония

Представител на работодателите

titular
Ms Marju PEÄRNBERG
ABB
Aruküla tee 59, Jüri, Rae vald75301, Harjumaa
75301 Jüri Rae vald
Естония
Алтернативен член
Ms Piia SIMMERMANN
Eesti Tööandjate Keskliit
Kiriku 6
10130 Tallinn
Естония

Представител на работниците

titular
Ms Aija MAASIKAS
Eesti Ametiühingute Keskliit
Pärnu mnt 41A
10119 Tallinn
Естония
Алтернативен член
Mr Argo SOON
Estonian Research Council
Soola 8
51013 Tartu
Естония

Финландия

Представител на правителството

titular
Mr Raimo ANTILA
Ministry of Social Affairs and Health, Finland
P.O.Box 33
FI-00023 Government
Финландия
Алтернативен член
Ms Liisa HAKALA
Ministry of Social Affairs and Health, Finland
P.O.Box 33
FI-00023 Government
Финландия

Представител на работодателите

titular
Ms Auli RYTIVAARA
Elinkeinoelämän Keskusliitto
Eteläranta 10
00130 Helsinki
Финландия
Алтернативен член
Ms Riitta WÄRN
Elinkeinoelämän Keskusliitto
Eteläranta 10
00130 Helsinki
Финландия

Представител на работниците

titular
Mr Erkki AUVINEN
Toimihenkilökeskusjärjestö
Mikonkatu 8 A
00100 Helsinki
Финландия
Алтернативен член
Ms Hanna-Maija KAUSE
Korkeasti koulutettujen työmarkkinakeskusjärjestö
Maistraatinportti 2
00240 Helsinki
Финландия

Франция

Представител на правителството

titular
Ms Lucie MEDIAVILLA
Ministère du Travail
39-43 quai André Citröen
75739 Cedex 15 Paris
Франция
Алтернативен член
Ms Amel HAFID
Ministère du Travail
39-43 quai André Citröen
75739 Cedex 15 Paris
Франция

Представител на работодателите

titular
Mr Patrick LÉVY
France-Chimie
14, rue de la République - Le Diamant A
92800 Puteaux
Франция
Алтернативен член
Mr Franck GAMBELLI
Union des Industries et Métiers de la Métallurgie
56, avenue de Wagram
75854 Paris
Франция

Представител на работниците

titular
Mr Abderrafik ZAIGOUCHE
Confédération Générale du Travail
263, rue de Paris
93100 Montreuil
Франция
Алтернативен член
Ms Edwina LAMOUREUX
Confédération Française Démocratique du Travail
Section Organisation - conditions de travail. 4, bld de la Villette
75955 Paris
Франция

Германия

Представител на правителството

titular
Mr Kai SCHÄFER
Bundesministerium für Arbeit und Soziales
Wilhelmstrasse, 49
10117 Berlin
Германия
Алтернативен член
Ms Ellen ZWINK
Bundesanstalt für Arbeitsschutz und Arbeitsmedizin
Friedrich-Henkel-Weg 1-25
44149 Dortmund
Германия

Представител на работодателите

titular
Mr Eckhard METZE (bureau)
Bundesvereinigung der Deutschen Arbeitgeberverbände
Breite Straße 29
10178 Berlin
Германия
Алтернативен член
Mr Stefan ENGEL
BASF SE
GUS/HH - M940
67056 Ludwigshafen
Германия

Представител на работниците

titular
Ms Sonja KÖNIG (bureau)
DGB Bundesvorstand
Henriette-Herz-Platz 2
10178 Berlin
Германия
Алтернативен член
Mr Moriz-Boje TIEDEMANN
IG Metall Vorstand
Wilh.-Leuschner-Str. 69-77
60329 Frankfurt Am Main
Германия

Гърция

Представител на правителството

titular
Mr Ioannis KONSTANTAKOPOULOS
Ministry of Labour and Social Affairs
29, Stadiou str.
10110 Athens
Гърция
Алтернативен член
Mr Georgios GOURZOULIDIS
Ministry of Labour and Social Affairs
29, Stadiou str.
10110 Athens
Гърция

Представител на работодателите

titular
Mr Christos KAVALOPOULOS
Greek Mining Enterprises Association
10 Vas. Georgiou II & Rigillis
106 74 Athens
Гърция

Представител на работниците

titular
Mr Andreas STOIMENIDIS (bureau)
Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
Patission 69
10434 Athens
Гърция
Алтернативен член
Mr Ioannis ADAMAKIS
Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
Patission 69
10434 Athens
Гърция

Унгария

Представител на правителството

titular
Ms Katalin BALOGH
Ministry of Finance, Department of Occupational Safety and Health
József nádor tér 2-4
1051 Budapest
Унгария
Алтернативен член
Mr Gyula MADARÁSZ
Ministry of Finance, Department of Occupational Safety and Health
József nádor tér 2-4
1051 Budapest
Унгария

Представител на работодателите

titular
Ms Judit H. NAGY
Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége
Kossuth L. tér 6-8
1055 Budapest
Унгария
Алтернативен член
Mr Dezsö SZEIFERT
Agrár Munkaadói Szövetség
Ülloi út 47-49
1091 Budapest
Унгария

Представител на работниците

titular
Mr Károly GYÖRGY (vice-chairperson, bureau)
National Confederation of Hungarian Trade Unions
Városligeti fasor 46-48
1068 Budapest
Унгария
Алтернативен член
Mr László MISKÉRI
Democratic League of Independent Trade Unions
Ajtósi Dürer sor 27/A
HU-1146 Budapest
Унгария

Ирландия

Представител на правителството

titular
Mr Stephen CURRAN
Department of Jobs, Enterprise, and Innovation
Davitt HouseAdelaide RoadDublin 2
Dublin 2
Ирландия
Алтернативен член
Ms Marie DALTON
Health and Safety Authority
3rd floor, Hebron House, Hebron Road
R95 T91Y Kilkenny
Ирландия

Представител на работодателите

titular
Mr Michael GILLEN
Irish Business and Employers Confederation
Confederation House, 84-86 Lower Baggot St.
2 Dublin
Ирландия
Алтернативен член
Ms Katharine MURRAY
Trinity College Dublin
West Chapel, The University of Dublin
2 Dublin
Ирландия

Представител на работниците

titular
Mr Dessie ROBINSON
FORSA
Nerney's Court
Dublin 1
Ирландия
Алтернативен член
Mr Sylvester CRONIN
The Services, Industrial, Professional and Technical Union
SIPTU College 563 South Circular Road Kilmainham
8 Dublin
Ирландия

Италия

eurofound

chairperson of eurofound board
Ms Aviana Maria BULGARELLI
Italian Agency for Vocational Education and Training, Employment and Social Policies
Awaiting official address
Италия

Представител на правителството

titular
Mr Romolo DE CAMILLIS
Ministero del Lavoro e delle Politiche Sociali
Via Fornovo 8,
800192 Rome
Италия
Алтернативен член
Ms Alessandra PERA
Ministero del Lavoro e delle Politiche Sociali
Via Fornovo 8,
800192 Rome
Италия

Представител на работодателите

titular
Ms Fabiola LEUZZI
Confindustria
Viale dell´Astronomia, 30
00144 Rome
Италия

Представител на работниците

titular
Ms Silvana CAPPUCCIO
Confederazione Generale Italiana del Lavoro
Corso d'Italia, 25
00198 Rome
Италия
Алтернативен член
Ms Susanna COSTA
UIL - Unione Italiana del Lavoro
Via Lucullo, 6
00187 Rome
Италия

Латвия

Представител на правителството

titular
Mr Renārs LŪSIS (member. coordinator, bureau)
Valsts darba inspekcija
Kr. Valdemara Str. 38 k-1
LV-1010 Riga
Латвия
Алтернативен член
Ms Jolanta GEDUŠA
Labklājības Ministrija
28 Skolas Street
1331 Riga
Латвия

Представител на работодателите

titular
Ms Ilona KIUKUCĀNE
Latvijas Darba devēju konfederācija
Maskavas iela 361
1063 Riga
Латвия
Алтернативен член
Mr Aleksandrs GRIGORJEVS
Latvijas Darba devēju konfederācija
Maskavas iela 361
1063 Riga
Латвия

Представител на работниците

titular
Mr Ziedonis ANTAPSONS
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
Bruninieku str. 29/31
1001 Riga
Латвия
Алтернативен член
Mr Mārtiņš PUŽULS
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
Bruninieku str. 29/31
1001 Riga
Латвия

Литва

Представител на правителството

titular
Ms Aldona SABAITIENĖ
Socialinės Apsaugos ir Darbo Ministerija
A. Vivulskio 11
2693 Vilnius
Литва
Алтернативен член
Ms Vilija KONDROTIENÉ
Socialinės Apsaugos ir Darbo Ministerija
A. Vivulskio 11
2693 Vilnius
Литва

Представител на работодателите

titular
Mr Vaidotas LEVICKIS
Vilnius Chamber of Commerce, Industry and Crafts
Algirdo 31
03219 Vilnius
Литва
Алтернативен член
Ms Rūta JASIENĖ
UAB, SDG grupė
Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas
51264 Kaunas
Литва

Представител на работниците

titular
Ms Inga RUGINIENE
Lithuanian Federation of Forest and Wood Workers Trade unions
A. Smetonos 2/11
01115 Vilnius
Литва
Алтернативен член
Mr Ričardas GARUOLIS
Lietuvos Profesinė Sąjunga “Solidarumas”
K.Kalinausko 2B
03107 Vilnius
Литва

Люксембург

Представител на правителството

titular
Mr Marco BOLY
Inspection du Travail et des Mines
3, rue des Primeurs
2361 Strassen
Люксембург
Алтернативен член
Ms Patrice FURLANI
Inspection du Travail et des Mines
3, rue des Primeurs
2361 Strassen
Люксембург

Представител на работодателите

titular
Mr Francois ENGELS (bureau)
Fédération des Artisans
2 circuit de la Foire Internationale
1347 Luxembourg
Люксембург
Алтернативен член
Mr Pierre BLAISE
Service de Santé au Travail de l'Industrie
6, rue Antoine de Saint Exupéry
1432 Luxembourg
Люксембург

Представител на работниците

titular
Mr Jean-Luc DE MATTEIS
Confédération Syndicale Indépendante du Luxembourg
60, Bd. JF Kennedy B.P. 149
4002 Esch/Alzette
Люксембург
Алтернативен член
Mr Robert FORNIERI
Lëtzbuerger Chrëschtleche Gewerkschafts-Bond
11 rue du Commerce,
1351 Luxembourg
Люксембург

Малта

Представител на правителството

titular
Mr Melhino MERCIECA
Occupational Health and Safety Authority
17 Edgar Ferro Street
PTA 1533 Pieta'
Малта
Алтернативен член
Mr Mark GAUCI
Occupational Health and Safety Authority
17 Edgar Ferro Street
PTA 1533 Pieta'
Малта

Представител на работодателите

titular
Ms Abigail MAMO
General Retailers and Traders Union
Malta Chamber of SMEsExchange Buildings, Republic Street
Valletta
Малта
Алтернативен член
Mr Joseph DELIA
Malta Employers' Association
Delicia 2
SWQ 3071 Triq ir-Ronkun
Малта

Представител на работниците

titular
Mr Anthony CASARU
Confederation FORUM
MUT, 213, Republic Street
VLT 1118 Valletta
Малта
Алтернативен член
Mr Alfred LIA
General Workers Union
Workers' Memorial Building. South Street
11 Valletta
Малта

Нидерландия

Представител на правителството

titular
Mr Rob TRIEMSTRA (bureau)
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Parnassusplein 5
2511VX The Hague
Нидерландия
Алтернативен член
Mr Martin DEN HELD
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Parnassusplein 5
2511VX The Hague
Нидерландия

Представител на работодателите

titular
Mr Mario VAN MIERLO
VNO-NCW/MKB-Nederland
Bezuidenhoutseweg 12
2594 AV The Hague
Нидерландия

Представител на работниците

titular
Mr Rik VAN STEENBERGEN
Federatie Nederlandse Vakbeweging
Naritaweg, 10
1043 Amsterdam
Нидерландия
Алтернативен член
Mr Wim VAN VEELEN
Federatie Nederlandse Vakbeweging
Naritaweg, 10
1043 Amsterdam
Нидерландия

Полша

Представител на правителството

titular
Ms Danuta KORADECKA (bureau)
Centralny Instytut Ochrony Pracy - Panstwowy Instytut Badawczy
ul. Czerniakowska 16,
00-701 Warsaw
Полша
Алтернативен член
Mr Dariusz GŁUSZKIEWICZ
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Nowogrodzka 1/3/5,
00-513 Warsaw
Полша

Представител на работодателите

titular
Mr Rafal HRYNYK
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej
Brukselska 7 St
03-973 Warsawa
Полша
Алтернативен член
Mr Jacek MECINA
Konfederacja Lewiatan
Ul. Zbyszka Cybulskiego 3
00727 Warsaw
Полша

Представител на работниците

titular
Mr Stefan ŁUBNIEWSKI
Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych
ul. Drukarska 11/13
30348 Kraków
Полша
Алтернативен член
Ms Katarzyna BARTKIEWICZ
NSZZ "Solidarność"
ul. Wały Piastowskie 24
80-855 Gdańsk
Полша

Португалия

Представител на правителството

titular
Ms Maria Luísa TORRES DE ECKENROTH GUIMARÃES
Autoridade para as Condiçôes do Trabalho
Av.Casal Ribeiro, 18 - A
1000-092 Lisboa
Португалия
Алтернативен член
Mr Carlos PEREIRA
Autoridade para as Condiçôes do Trabalho
Av.Casal Ribeiro, 18 - A
1000-092 Lisboa
Португалия

Представител на работодателите

titular
Mr Marcelino PENA COSTA
Confederação do Comércio e Serviços de Portugal
Av. Vasco de Gama, 29
1449-032 Lisboa
Португалия
Алтернативен член
Mr Luis HENRIQUE
Confederation of Portuguese Business - CIP
Praça das Indústrias
1300-307 LISBON
Португалия

Представител на работниците

titular
Ms Vanda CRUZ
União Geral dos Trabalhadores
Avenida Almirante Gago Coutinho, 132
1700-033 Lisboa
Португалия
Алтернативен член
Mr Fernando José MACHADO GOMES
Confederação Geral dos Trabalhadores Portugueses/Intersindical Nacional
Rua Victor Cordon, 1-2
1249-102 Lisboa
Португалия

Румъния

Представител на правителството

titular
Ms Anca Mihaela PRICOP
Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
010026 Bucharest
Румъния
Алтернативен член
Ms Marian TĂNASE
Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
010026 Bucharest
Румъния

Представител на работодателите

titular
Mr Ovidiu NICOLESCU
Consiliul National al Înreprinderilor Mici si Mijlocii din România
Piata Walter Maracineanu, nr. 1-3 intrarea 1, et. 1, sect. 1
010155 Bucharest
Румъния
Алтернативен член
Ms Daniela SÂRBU
Uniunea Generală a Industriaşilor din România
Sector 1, Str. Cristian Popisteanu nr 2-4
010024 Bucharest
Румъния

Представител на работниците

titular
Mr Corneliu CONSTANTINOAIA
Confederatia Nationala a Sindicatelor Libere din Romania - FRATIA
269, rue Gh.Gr. Cantacuzino Blok 16 AP. 39
100208 Ploiesti
Румъния
Алтернативен член
Ms Mihaela DARLE
Confederaţia Naţionala Sindicală "Cartel ALFA"
Splaiul Independentei, Nr 202A, etaj 2. Sector 6
060041 Bucharest
Румъния

Словакия

Представител на правителството

titular
Ms Martina DULEBOVA
National Labour Inspectorate / Národný inšpektorát práce
Masarykova 10
04001 Kosice
Словакия
Алтернативен член
Mr Romana HURTUKOVÁ
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny
Spitálska 4-6
81643 Bratislava
Словакия

Представител на работодателите

titular
Ms Silvia SUROVÁ
Zväz chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky
Hattalova 12
831 03 Bratislava
Словакия
Алтернативен член
Mr Róbert MEITNER
US Steel Kosice, Slovakia
US Steel Kosice s.r.o.
SK-044 54 KOSICE
Словакия

Представител на работниците

titular
Mr Peter RAMPAŠEK
Konfederácia Odborových Zväzov Slovenskej Republiky
Miletičova 24
815 70 Bratislava
Словакия
Алтернативен член
Mr Vladimír KMEC
OZ PŠaV Slovakia
Vajnorská 1
815 70 Bratislava I
Словакия

Словения

Представител на правителството

titular
Mr Nikolaj PETRIŠIČ
Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti
Štukljeva 44
1000 Ljubljana
Словения
Алтернативен член
Ms Vladka KOMEL
Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti
Štukljeva 44
1000 Ljubljana
Словения

Представител на работодателите

titular
Mr Igor ANTAUER
Zdruzenje delodajalcev obrtnih dejavnosti Slovenije
Celovška cesta 71
1000 Ljubljana
Словения
Алтернативен член
Ms Karmen FORTUNA JEFIM
Chamber of Commerce and Industry of Slovenia
Dimičeva 13
1000 Ljubljana
Словения

Представител на работниците

titular
Ms Lučka BÖHM
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
Dalmatinova 4
1000 Ljubljana
Словения
Алтернативен член
Ms Katja GORIŠEK
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
Dalmatinova 4
1000 Ljubljana
Словения

Испания

Представител на правителството

titular
Mr Javier PINILLA
Instituto Nacional de Seguridad y Salud en el Trabajo
Torrelaguna 73
28027 Madrid
Испания
Алтернативен член
Ms Mercedes TEJEDOR AIBAR
Instituto Nacional de Seguridad y Salud en el Trabajo
Torrelaguna 73
28027 Madrid
Испания

Представител на работодателите

titular
Ms Miriam PINTO LOMEÑA
Confederación Española de Organizaciones Empresariales
Diego de León, 50
28006 Madrid
Испания
Алтернативен член
Ms Laura CASTRILLO NÚÑEZ
FEIQUE
Hermosilla, 31. 28001 Madrid
28001 Madrid
Испания

Представител на работниците

titular
Mr Pedro J. LINARES
Confederación Sindical de Comisiones Obreras
Fernández de la Hoz, 12
28010 Madrid
Испания
Алтернативен член
Ms Ana GARCIA DE LA TORRE
Confederación Sindical Unión General de Trabajadores de España
C/ Hortaleza 88
28004 Madrid
Испания

Швеция

Представител на правителството

titular
Ms Boel CALLERMO
Arbetsmiljöverket
Lindhagensgatan 133
SE-112 79 Stockholm
Швеция
Алтернативен член
Mr Victoria DIPPEL
Ministry of Employment
SE-103 33
103 33 Stockholm
Швеция

Представител на работодателите

titular
Ms Cecilia ANDERSSON
Swedish Association of Industrial Employers
BOX 1721
SE-11187 Stockholm
Швеция
Алтернативен член
Ms Malin LOOBERGER
Sveriges Kommuner och Landsting
Hornsgatan 20
11882 Stockholm
Швеция

Представител на работниците

alternate awaiting appointment
Ms Cyrene WAERN
Landsorganisationen i Sverige
SE-105 53
105 53 Stockholm
Швеция
titular
Ms Karin FRISTEDT
Sveriges Akademikers Centralorganisation
Box 2206 103 15
103 15 Stockholm
Швеция

European Commission

Европейска комисия

titular
Mr Francisco Jesús ALVAREZ HIDALGO (vice-chairperson, bureau)
European Commission
Rue Robert Stumper, 10
2557 Luxembourg
Люксембург
titular
Mr Stefan OLSSON
European Commission
Rue Joseph II, 54
1000 Brussels
Белгия
titular
Mr Giacomo MATTINÓ
DG Grow
Avenue d'Auderghem 45/Oudergemselaan 45
1049 Brussels
Белгия
Алтернативен член
Ms Charlotte GREVFORS ERNOULT (bureau)
European Commission
Rue Robert Stumper, 10
2557 Luxembourg
Люксембург

Expert Nominated by the European Parliament

expert nominated by the european parliament

Mr Vlad MIXICH
Romanian Health Observatory
.
. .
Румъния

Observers

eurofound

observer
Mr Juan MENÉNDEZ-VALDÉS
European Foundation for the Improvement of Living and Working Conditions
Wyattville RoadLoughlinstown
18 Dublin
Ирландия

Представител на работодателите

observer
Ms Jessie FERNANDES (member. coordinator, bureau)
BUSINESSEUROPE
Av. de Cortenbergh, 168
1000 Brussels
Белгия

Представител на работниците

observer
Mr Ignacio DORESTE (member. coordinator, bureau)
European Trade Union Confederation
Bld du Roi Albert II, 5, bte 7
1210 Brussels
Белгия
observer alternate
Mr Viktor KEMPA
European Trade Union Confederation
Bld du Roi Albert II, 5, bte 7
1210 Brussels
Белгия

Исландия

Представител на правителството

observer
Ms Hanna Sigríður GUNNSTEINSDÓTTIR
Vinnueftirlitið
Dvergshöfði 2
110 Reykjavik
Исландия
observer alternate
Mr Björn Þ. RÖGNVALDSSON
Vinnueftirlitið
Dvergshöfði 2
110 Reykjavik
Исландия

Представител на работодателите

observer
Mr Jón R. PÁLSSON
Samtök Atvinnulífsins
Borgartúni 35
105 Reykjavík
Исландия
observer alternate
Mr Heiðrún Björk GÍSLADÓTTIR
Samtök Atvinnulífsins
Borgartúni 35
105 Reykjavík
Исландия

Представител на работниците

observer
Mr Björn Ágúst SIGURJÓNSSON
Rafiðnaðarsamband Íslands
Stórhöfða 31, 110 Reykjavík. Opið mánud.-föstud. 9 - 16.
110 Reykjavik
Исландия
observer alternate
Ms Helga JÓNSDÓTTIR
Federation of State and Municipal Employees
Ásvallagata, 46
101 Reykjavík
Исландия

Лихтенщайн

Представител на правителството

observer
Mr Robert HASSLER
Amt für Volkwirtschaft
Poststrasse 1
9494 Schaan
Лихтенщайн
observer alternate
Mr Joachim BATLINER
Amt für Volkwirtschaft
Poststrasse 1
9494 Schaan
Лихтенщайн

Представител на работодателите

observer
Mr Jürgen NIGG
Wirtschaftskammer Liechtenstein
Zollstraße, 23
9494 SCHAAN
Лихтенщайн
observer alternate
Ms Brigitte HAAS
Liechtensteinische Industrie-und Handelskammer
Altenbach, 8
9490 VADUZ
Лихтенщайн

Представител на работниците

observer
Mr Sigi LANGENBAHN
Liechtensteinischer ArbeitnehmerInnenverband LANV
Dorfstrasse, 24
9495 TRIESEN
Лихтенщайн
observer alternate
Mr Fredy LITSCHER
Liechtensteinischer ArbeitnehmerInnenverband LANV
Dorfstrasse, 24
9495 TRIESEN
Лихтенщайн

Норвегия

Представител на правителството

observer
Mr Yogindra SAMANT (bureau)
Arbeidstilsynet
Statens hus, Prinsens Gate 1
7468 Trondheim
Норвегия
observer alternate
Ms Thorfrid HANSEN
The Norwegian Ministry of Labour
Postboks 8019
0030 Oslo
Норвегия

Представител на работодателите

observer
Ms Ann Toril BENONISEN
Næringslivets Hovedorganisasjon
Middeltuns gt. 27Pbox 5250
0303 Oslo
Норвегия

Представител на работниците

observer
Ms Wenche Irene THOMSEN
Norwegian Confederation of Trade Unions
Torgatta 12
0181 Oslo
Норвегия
observer alternate
Mr Jon Olav BERGENE
Norwegian Confederation of Trade Unions
Torgatta 12
0181 Oslo
Норвегия