Složení správní rady

Členové správní rady agentury EU-OSHA a prohlášení o zájmech

Činnost správní rady upravuje jednací řád. V souladu s politikou agentury v oblasti předcházení střetu zájmů a jejich řešení předkládají členové správní rady každých pět let prohlášení o neexistenci střetu zájmů.

Správní rada se schází dvakrát ročně a zápisy z jednání jsou veřejně dostupné (viz níže).

Program posledního jednání správní rady a zápis z jednání

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

 Prohlášení o neexistenci střetu zájmů

Austria

Government representative

  • Titular
    Ms Gertrud BREINDL
    Bundesministerium für Arbeit
    Taborstraße 1-3
    1020 Wien
    Austria
  • Alternate
    Ms Anna RITZBERGER-MOSER
    Bundesministerium für Arbeit
    Taborstraße 1-3
    1020 Wien
    Austria

Employers representative

  • Titular
    Mr Clemens ROSENMAYR
    Wirtschaftskammer Österreich
    Avenue de Cortenbergh 30
    B-1040 Brussels
    Austria
  • Alternate
    Ms Stephanie PROPST
    Industriellenvereinigung
    Schwarzenbergplatz 4
    1031 Wien
    Austria

Workers representative

  • Titular
    Ms Julia NEDJELIK-LISCHKA
    Bundesarbeitskammer
    Prinz-Eugen-Strasse 20-22
    1040 Vienna
    Austria
  • Alternate
    Ms Petra STREITHOFER
    Bundesarbeitskammer
    Prinz-Eugen-Strasse 20-22
    1040 Vienna
    Austria
Belgium

ELA

  • Observer Observer
    Mr Cosmin Boiangiu
    European Labour Authority
    European Commission, DG EMPL, (European Labour Authority), EMPL CAD J27
    B 1049 Brussels
    Belgium

European Commission

  • Titular
    Mr Giacomo MATTINÓ
    DG Grow
    Avenue d'Auderghem 45/Oudergemselaan 45
    1049 Brussels
    Belgium
  • Titular
    Mr Stefan OLSSON
    European Commission
    Rue Joseph II, 54
    1000 Brussels
    Belgium

Government representative

  • Titular
    Ms Véronique CRUTZEN
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium
  • Alternate
    Ms Aurore MASSART
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium

Employers representative

  • Observer Observer
    Ms Anna KWIATKIEWICZ-MORY
    BusinessEurope
    Av. de Cortenbergh, 168
    1000 Brussels
    Belgium
  • Titular
    Mr Kris DE MEESTER
    Verbond van Belgische Ondernemingen
    Ravensteinstraat 4,
    100 Brussels
    Belgium

Workers representative

  • Observer Observer
    Mr Ignacio DORESTE
    European Trade Union Confederation
    Bld du Roi Albert II, 5, bte 7
    1210 Brussels
    Belgium
  • Titular
    Ms Caroline HIELEGEMS
    Algemeen Christelijk Vakverbond
    Haachtsesteenweg 579
    1031 Brussels
    Belgium
  • Alternate
    Ms Caroline VERDOOT
    FGTB-ABVV
    Rue Haute 42
    1000 Brussels
    Belgium
Bulgaria

Government representative

  • Titular
    Ms Darina KONOVA
    Ministry of Labour and Social Policy
    2 Triaditza Street
    1051 Sofia
    Bulgaria
  • Alternate
    Mr Nikolay ARNAUDOV
    Ministry of Labour and Social Policy
    2 Triaditza Street
    1051 Sofia
    Bulgaria

Employers representative

  • Titular
    Mr Georgi STOEV
    Bulgarian Chamber of Commerce and Industry
    42, Parcevich
    1058 Sofia
    Bulgaria
  • Alternate
    Ms Petya GEOREVA
    Bulgarian Industrial Capital Association
    st. Trakia 15
    1527 Sofia
    Bulgaria

Workers representative

  • Titular
    Mr Aleksandar ZAGOROV
    Podkrepa Labour Confederation
    2, Angel Kunchev Str.
    1000 Sofia
    Bulgaria
  • Alternate
    Mr Ognyan ATANASOV
    Confederation of Independent Trade Unions in Bulgaria
    Macedonia square 1 Floor 8
    1040 Sofia
    Bulgaria
Cyprus

Government representative

  • Titular
    Mr Anastassios YIANNAKI
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour, Welfare and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Aristodemos ECONOMIDES
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour, Welfare and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus

Employers representative

  • Titular
    Mr Polyvios POLYVIOU
    Employers and Industrialists Federation
    30, Grivas Dhigenis Avenue
    1066 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Emilios MICHAEL
    Cyprus Chamber of Commerce & Industry
    38, Grivas Digenis Ave. & 3, Deligiorgis Str
    1509 Nicosia
    Cyprus

Workers representative

  • Titular
    Mr Evangelos EVANGELOU
    ΣYNOMOΣΠONΔIA EPΓAZOMENΩN KYΠPOY ΣΕK
    PO Box 25018
    1306 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Stelios CHRISTODOULOU
    Δημοκρατικη εργατικη ομοσπονδια κυπρου
    40, Vironos P.O. Box 21625
    1096 Nicosia
    Cyprus
Czech Republic

Government representative

  • Titular
    Mr Jaroslav HLAVÍN
    Ministerstvo práce a sociálních věcí
    Na Poříčním právu 1
    128 01 Prague 2
    Czech Republic
  • Alternate
    Mr Pavel FOŠUM
    Ministerstvo zdravotnictví České republiky
    Palackého náměstí 4
    12801 Prague 2
    Czech Republic

Employers representative

  • Alternate
    Mr Martin RÖHRICH
    Konfederaci Zamestnavatelskych a Podnikatelskych Svazu
    Druzstevni 84
    CZ-691 81 CZ-691 81
    Czech Republic

Workers representative

  • Titular
    Mr Václav PROCHÁZKA
    Czech-Moravian Confederation of Trade Unions
    Nám. W. Churchilla 2
    11359 Prague
    Czech Republic
  • Alternate
    Ms Radka SOKOLOVÁ
    Czech-Moravian Confederation of Trade Unions
    Nám. W. Churchilla 2
    11359 Prague
    Czech Republic
Germany

Government representative

  • Titular
    Mr Kai SCHÄFER
    Bundesministerium für Arbeit und Soziales
    Wilhelmstrasse, 49
    10117 Berlin
    Germany
  • Alternate
    Ms Ellen ZWINK
    Bundesanstalt für Arbeitsschutz und Arbeitsmedizin
    Friedrich-Henkel-Weg 1-25
    44149 Dortmund
    Germany

Employers representative

  • Titular
    Mr Eckhard METZE
    Bundesvereinigung der Deutschen Arbeitgeberverbände
    Breite Straße 29
    10178 Berlin
    Germany
  • Alternate
    Mr Stefan ENGEL
    BASF SE
    GUS/HH - M940
    67056 Ludwigshafen
    Germany

Workers representative

  • Titular
    Ms Sonja KÖNIG
    DGB Bundesvorstand
    Henriette-Herz-Platz 2
    10178 Berlin
    Germany
  • Alternate
    Mr Moriz-Boje TIEDEMANN
    IG Metall Vorstand
    Wilh.-Leuschner-Str. 69-77
    60329 Frankfurt Am Main
    Germany
Denmark

Government representative

  • Titular
    Ms Annemarie KNUDSEN
    Danish Working Environment Authority
    Landskronagade 33
    2100 Copenhagen
    Denmark
  • Alternate
    Ms Anne-Marie VON BENZON
    Danish Working Environment Authority
    Landskronagade 33
    2100 Copenhagen
    Denmark

Employers representative

  • Titular
    Ms Lena SØBY
    Dansk Arbejdsgiverforening
    Vester Voldgade, 113
    DK-1790 Copenhagen
    Denmark
  • Alternate
    Mr Jens SKOVGAARD LAURITSEN
    Dansk Arbejdsgiverforening
    Vester Voldgade, 113
    DK-1790 Copenhagen
    Denmark

Workers representative

  • Titular
    Ms Nina Hedegaard NIELSEN
    FTF - Confederation of Professionels in Denmark
    Postboks 1169
    1010 Copenhagen
    Denmark
  • Alternate
    Mr Niels SØRENSEN
    Danish Trade Union Confederation
    Island Brygge 32 D
    2300 Copenhagen S
    Denmark
Estonia

Government representative

  • Titular
    Ms Maret MARIPUU
    Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
    Mäealuse 2/3
    12618 Tallinn
    Estonia
  • Alternate
    Ms Silja SOON
    Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
    Mäealuse 2/3
    12618 Tallinn
    Estonia

Employers representative

  • Titular
    Ms Marju PEÄRNBERG
    ABB
    Aruküla tee 59, Jüri, Rae vald75301, Harjumaa
    75301 Jüri Rae vald
    Estonia
  • Alternate
    Ms Piia SIMMERMANN
    Eesti Tööandjate Keskliit
    Kiriku 6
    10130 Tallinn
    Estonia

Workers representative

  • Titular
    Ms Aija MAASIKAS
    Eesti Ametiühingute Keskliit
    Pärnu mnt 41A
    10119 Tallinn
    Estonia
  • Alternate
    Mr Argo SOON
    Estonian Research Council
    Soola 8
    51013 Tartu
    Estonia
Spain

Government representative

  • Titular
    Mr Carlos ARRANZ CORDERO
    Instituto Nacional de Seguridad y Salud en el Trabajo
    Torrelaguna 73
    28027 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Mercedes TEJEDOR AIBAR
    Instituto Nacional de Seguridad y Salud en el Trabajo
    Torrelaguna 73
    28027 Madrid
    Spain

Employers representative

  • Titular
    Ms Miriam PINTO LOMEÑA
    Confederación Española de Organizaciones Empresariales
    Diego de León, 50
    28006 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Laura CASTRILLO NÚÑEZ
    FEIQUE
    Hermosilla, 31. 28001 Madrid
    28001 Madrid
    Spain

Workers representative

  • Titular
    Mr Pedro J. LINARES
    Confederación Sindical de Comisiones Obreras
    Fernández de la Hoz, 12
    28010 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Ana GARCIA DE LA TORRE
    Confederación Sindical Unión General de Trabajadores de España
    C/ Hortaleza 88
    28004 Madrid
    Spain
Finland

Government representative

  • Titular
    Mr Raimo ANTILA
    Työterveyslaitos
    P.O.Box 40
    FI-00032 Työterveyslaitos
    Finland
  • Alternate
    Ms Liisa HAKALA
    Työterveyslaitos
    P.O.Box 40
    FI-00032 Työterveyslaitos
    Finland

Employers representative

  • Titular
    Ms Auli RYTIVAARA
    Elinkeinoelämän Keskusliitto
    Eteläranta 10
    00130 Helsinki
    Finland
  • Alternate
    Ms Suvi LAHTI-LEEVE
    Elinkeinoelämän Keskusliitto
    Eteläranta 10
    00130 Helsinki
    Finland

Workers representative

  • Titular
    Mr Erkki AUVINEN
    Toimihenkilökeskusjärjestö
    Mikonkatu 8 A
    00100 Helsinki
    Finland
  • Alternate
    Ms Lotta SAVINKO
    Korkeasti koulutettujen työmarkkinakeskusjärjestö
    Maistraatinportti 2
    00240 Helsinki
    Finland
France

Government representative

  • Titular
    Ms Lucie MEDIAVILLA
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Cedex 15 Paris
    France
  • Alternate
    Ms Amel HAFID
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Cedex 15 Paris
    France

Employers representative

  • Titular
    Mr Patrick LÉVY
    France-Chimie
    14, rue de la République - Le Diamant A
    92800 Puteaux
    France
  • Alternate
    Mr Franck GAMBELLI
    Union des Industries et Métiers de la Métallurgie
    56, avenue de Wagram
    75854 Paris
    France

Workers representative

  • Titular
    Mr Abderrafik ZAIGOUCHE
    Confédération Générale du Travail
    263, rue de Paris
    93100 Montreuil
    France
  • Alternate
    Ms Edwina LAMOUREUX
    Confédération Française Démocratique du Travail
    Section Organisation - conditions de travail. 4, bld de la Villette
    75955 Paris
    France
Greece

Government representative

  • Titular
    Mr Ioannis KONSTANTAKOPOULOS
    Ministry of Labour and Social Affairs
    29, Stadiou str.
    10110 Athens
    Greece
  • Alternate
    Mr Aggeliki MOIROU
    Ministry of Labour and Social Affairs
    29, Stadiou str.
    10110 Athens
    Greece

Employers representative

  • Titular
    Mr Christos KAVALOPOULOS
    Greek Mining Enterprises Association
    10 Vas. Georgiou II & Rigillis
    106 74 Athens
    Greece

Workers representative

  • Titular
    Mr Andreas STOIMENIDIS
    Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
    Patission 69
    10434 Athens
    Greece
  • Alternate
    Mr Ioannis ADAMAKIS
    Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
    Patission 69
    10434 Athens
    Greece
Croatia

Government representative

  • Titular
    Ms Žanna ŠOSTAK
    Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
    Ulica grada Vukovara 78,
    10 000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Snježana ŠTEFOK
    Zavod za unapređivanje zaštite na radu
    Prilaz Ivana Visina 1-3
    10020 Zagreb
    Croatia

Employers representative

  • Titular
    Mr Nenad SEIFERT
    Hrvatska Udruga Poslodavaca
    Raihička Cesta 52
    10000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Admira RIBIČIĊ
    Hrvatska Udruga Poslodavaca
    Ulica Pavla Hatza 12
    10000 Zagreb
    Croatia

Workers representative

  • Titular
    Ms Gordana PALAJSA
    Union of Autonomous Trade Unions of Croatia
    Trg kralja Petra Krešimira IV br.2
    10 000 10 000
    Croatia
  • Alternate
    Mr Marko PALADA
    Independent Trade Unions of Croatia
    Trg Francuske Republike 9+/V
    10 000 Zagreb
    Croatia
Hungary

Government representative

  • Titular
    Ms Katalin BALOGH
    Ministry for Innovation and Technology, Department of Occupational Safety and Health
    Fő utca 44-50.
    1011 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr Gyula MADARÁSZ
    Ministry for Innovation and Technology, Department of Occupational Safety and Health
    Fő utca 44-50.
    1011 Budapest
    Hungary

Employers representative

  • Titular
    Ms Judit H. NAGY
    Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége
    Kossuth L. tér 6-8
    1055 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr Dezsö SZEIFERT
    Agrár Munkaadói Szövetség
    Ülloi út 47-49
    1091 Budapest
    Hungary

Workers representative

  • Titular
    Mr Károly GYÖRGY
    National Confederation of Hungarian Trade Unions
    Városligeti fasor 46-48
    1068 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr László MISKÉRI
    Democratic League of Independent Trade Unions
    Ajtósi Dürer sor 27/A
    HU-1146 Budapest
    Hungary
Ireland

EUROFOUND

  • Observer Observer
    Mr Ivailo KALFIN
    European Foundation for the Improvement of Living and Working Conditions
    Wyattville Road, Loughlinstown
    D18KP65 Dublin
    Ireland

Government representative

  • Titular
    Mr Stephen CURRAN
    Department of Jobs, Enterprise, and Innovation
    Davitt HouseAdelaide RoadDublin 2
    Dublin 2
    Ireland
  • Alternate
    Ms Marie DALTON
    Health and Safety Authority
    3rd floor, Hebron House, Hebron Road
    R95 T91Y Kilkenny
    Ireland

Employers representative

  • Titular
    Mr Michael GILLEN
    Irish Business and Employers Confederation
    Confederation House, 84-86 Lower Baggot St.
    2 Dublin
    Ireland
  • Alternate
    Ms Katharine MURRAY
    Trinity College Dublin
    West Chapel, The University of Dublin
    2 Dublin
    Ireland

Workers representative

  • Titular
    Mr Dessie ROBINSON
    FORSA
    Nerney's Court
    Dublin 1
    Ireland
  • Alternate
    Mr Sylvester CRONIN
    The Services, Industrial, Professional and Technical Union
    SIPTU College 563 South Circular Road Kilmainham
    8 Dublin
    Ireland
Italy

EUROFOUND

  • Observer Observer
    Ms Aviana Maria BULGARELLI
    Italian Agency for Vocational Education and Training, Employment and Social Policies
    Awaiting official address
    Italy

Government representative

  • Titular
    Mr Romolo DE CAMILLIS
    Ministero del Lavoro e delle Politiche Sociali
    Via Fornovo 8,
    800192 Rome
    Italy
  • Alternate
    Ms Alessandra PERA
    Ministero del Lavoro e delle Politiche Sociali
    Via Fornovo 8,
    800192 Rome
    Italy

Employers representative

  • Titular
    Ms Fabiola LEUZZI
    Confindustria
    Viale dell´Astronomia, 30
    00144 Rome
    Italy

Workers representative

  • Titular
    Ms Silvana CAPPUCCIO
    Confederazione Generale Italiana del Lavoro
    Corso d'Italia, 25
    00198 Rome
    Italy
  • Alternate
    Ms Susanna COSTA
    UIL - Unione Italiana del Lavoro
    Via Lucullo, 6
    00187 Rome
    Italy
Lithuania

EIGE

  • Observer Observer
    Ms Carlien SCHEELE
    European Institute for Gender Equality
    Gedimino pr. 16
    LT-01103 Vilnius
    Lithuania

Government representative

  • Titular
    Ms Aldona SABAITIENĖ
    Socialinės Apsaugos ir Darbo Ministerija
    A. Vivulskio 11
    2693 Vilnius
    Lithuania
  • Alternate
    Ms Gintarė BUŽINSKAITĖ
    Socialinės Apsaugos ir Darbo Ministerija
    A. Vivulskio 11
    2693 Vilnius
    Lithuania

Employers representative

  • Titular
    Mr Danukas ARLAUSKAS
    Lietuvos Darbdaviu Konfederacija
    Algirdo 31
    LT-03219 Vilnius
    Lithuania
  • Alternate
    Ms Rūta JASIENĖ
    UAB, SDG grupė
    Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas
    51264 Kaunas
    Lithuania

Workers representative

  • Titular
    Ms Inga RUGINIENE
    Lithuanian Federation of Forest and Wood Workers Trade unions
    A. Smetonos 2/11
    01115 Vilnius
    Lithuania
  • Alternate
    Mr Ričardas GARUOLIS
    Lietuvos Profesinė Sąjunga “Solidarumas”
    K.Kalinausko 2B
    03107 Vilnius
    Lithuania
Luxembourg

European Commission

  • Titular
    Mr Francisco Jesús ALVAREZ HIDALGO
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
  • Alternate
    Ms Charlotte GREVFORS ERNOULT
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg

Government representative

  • Titular
    Mr Marco BOLY
    Inspection du Travail et des Mines
    3, rue des Primeurs
    2361 Strassen
    Luxembourg
  • Alternate
    Ms Patrice FURLANI
    Inspection du Travail et des Mines
    3, rue des Primeurs
    2361 Strassen
    Luxembourg

Employers representative

  • Alternate
    Mr Pierre BLAISE
    Service de Santé au Travail de l'Industrie
    6, rue Antoine de Saint Exupéry
    1432 Luxembourg
    Luxembourg

Workers representative

  • Titular
    Mr Jean-Luc DE MATTEIS
    Confédération Syndicale Indépendante du Luxembourg
    60, Bd. JF Kennedy B.P. 149
    4002 Esch/Alzette
    Luxembourg
  • Alternate
    Mr Robert FORNIERI
    Lëtzbuerger Chrëschtleche Gewerkschafts-Bond
    11 rue du Commerce,
    1351 Luxembourg
    Luxembourg
Latvia

Government representative

  • Titular
    Mr Renārs LŪSIS
    Valsts darba inspekcija
    Kr. Valdemara Str. 38 k-1
    LV-1010 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Jolanta GEDUŠA
    Labklājības Ministrija
    28 Skolas Street
    1331 Riga
    Latvia

Employers representative

  • Titular
    Mr Jānis PUMPIŅŠ
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Inese STEPIŅA
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia

Workers representative

  • Titular
    Mr Ziedonis ANTAPSONS
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Mr Mārtiņš PUŽULS
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
Malta

Government representative

  • Titular
    Mr Melhino MERCIECA
    Occupational Health and Safety Authority
    17 Edgar Ferro Street
    PTA 1533 Pieta'
    Malta
  • Alternate
    Mr Mark GAUCI
    Occupational Health and Safety Authority
    17 Edgar Ferro Street
    PTA 1533 Pieta'
    Malta

Employers representative

  • Titular
    Ms Abigail MAMO
    General Retailers and Traders Union
    Malta Chamber of SMEsExchange Buildings, Republic Street
    Valletta
    Malta
  • Alternate
    Mr Joseph DELIA
    Malta Employers' Association
    Delicia 2
    SWQ 3071 Triq ir-Ronkun
    Malta

Workers representative

  • Titular
    Mr Anthony CASARU
    Confederation FORUM
    MUT, 213, Republic Street
    VLT 1118 Valletta
    Malta
  • Alternate
    Mr Alfred LIA
    General Workers Union
    Workers' Memorial Building. South Street
    11 Valletta
    Malta
Netherlands

Government representative

  • Titular
    Ms Tanja WESSELIUS
    Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
    Parnassusplein 5
    2511VX The Hague
    Netherlands
  • Alternate
    Mr Martin DEN HELD
    Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
    Parnassusplein 5
    2511VX The Hague
    Netherlands

Employers representative

  • Titular
    Mr Mario VAN MIERLO
    VNO-NCW/MKB-Nederland
    Bezuidenhoutseweg 12
    2594 AV The Hague
    Netherlands

Workers representative

  • Titular
    Mr Rik VAN STEENBERGEN
    Federatie Nederlandse Vakbeweging
    Naritaweg, 10
    1043 Amsterdam
    Netherlands
  • Alternate
    Mr Wim VAN VEELEN
    Federatie Nederlandse Vakbeweging
    Naritaweg, 10
    1043 Amsterdam
    Netherlands
Poland

Government representative

  • Titular
    Mr Dariusz GŁUSZKIEWICZ
    Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
    Pl. Trzech Krzyży 3/5
    00-507 Warsaw
    Poland
  • Alternate
    Ms Agnieszka WOLSKA
    Centralny Instytut Ochrony Pracy - Panstwowy Instytut Badawczy
    ul. Czerniakowska 16,
    00-701 Warsaw
    Poland

Employers representative

  • Titular
    Mr Rafal HRYNYK
    Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej
    Brukselska 7 St
    03-973 Warsawa
    Poland
  • Alternate
    Mr Jacek MECINA
    Konfederacja Lewiatan
    Ul. Zbyszka Cybulskiego 3
    00727 Warsaw
    Poland

Workers representative

  • Titular
    Mr Stefan ŁUBNIEWSKI
    Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych
    ul. Drukarska 11/13
    30348 Kraków
    Poland
  • Alternate
    Ms Katarzyna BARTKIEWICZ
    NSZZ "Solidarność"
    ul. Wały Piastowskie 24
    80-855 Gdańsk
    Poland
Portugal

Government representative

  • Titular
    Ms Maria Fernanda CAMPOS
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Avenida Casal Ribeiro, 18 - A
    1000-092 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Ms Emília TELO
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Avenida Fernao Magalhaes 447-1º
    3000-177 Coimbra
    Portugal

Employers representative

  • Titular
    Mr Marcelino PENA COSTA
    Confederação do Comércio e Serviços de Portugal
    Av. Vasco de Gama, 29
    1449-032 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Mr Luis HENRIQUE
    Confederation of Portuguese Business - CIP
    Praça das Indústrias
    1300-307 LISBON
    Portugal

Workers representative

  • Titular
    Ms Vanda CRUZ
    União Geral dos Trabalhadores
    Avenida Almirante Gago Coutinho, 132
    1700-033 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Mr Fernando José MACHADO GOMES
    Confederação Geral dos Trabalhadores Portugueses/Intersindical Nacional
    Rua Victor Cordon, 1-2
    1249-102 Lisboa
    Portugal
Romania

expert nominated by the european parliament

  • Mr Vlad MIXICH
    Romanian Health Observatory
    .
    . .
    Romania

Government representative

  • Titular
    Ms Anca Mihaela PRICOP
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Ms Marian TĂNASE
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania

Employers representative

  • Titular
    Mr Ovidiu NICOLESCU
    Consiliul National al Înreprinderilor Mici si Mijlocii din România
    Piata Walter Maracineanu, nr. 1-3 intrarea 1, et. 1, sect. 1
    010155 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Ms Daniela SÂRBU
    Uniunea Generală a Industriaşilor din România
    Sector 1, Str. Cristian Popisteanu nr 2-4
    010024 Bucharest
    Romania

Workers representative

  • Titular
    Mr Corneliu CONSTANTINOAIA
    Confederatia Nationala a Sindicatelor Libere din Romania - FRATIA
    269, rue Gh.Gr. Cantacuzino Blok 16 AP. 39
    100208 Ploiesti
    Romania
  • Alternate
    Ms Mihaela DARLE
    Confederaţia Naţionala Sindicală "Cartel ALFA"
    Splaiul Independentei, Nr 202A, etaj 2. Sector 6
    060041 Bucharest
    Romania
Sweden

Government representative

  • Alternate
    Ms Viktoria BERGSTRÖM
    Arbetsmarknadsdepartementet
    SE-103 33 Stockholm
    SE-103 33 Stockholm Stockholm
    Sweden

Employers representative

  • Titular
    Ms Cecilia ANDERSSON
    Swedish Association of Industrial Employers
    BOX 1721
    SE-11187 Stockholm
    Sweden
  • Alternate
    Ms Malin LOOBERGER
    Sveriges Kommuner och Landsting
    Hornsgatan 20
    11882 Stockholm
    Sweden

Workers representative

  • Titular
    Ms Karin FRISTEDT
    Sveriges Akademikers Centralorganisation
    Box 2206 103 15
    103 15 Stockholm
    Sweden
  • Alternate
    Ms Cyrene WAERN
    Landsorganisationen i Sverige
    SE-105 53
    105 53 Stockholm
    Sweden
Slovenia

Government representative

  • Titular
    Mr Nikolaj PETRIŠIČ
    Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti
    Štukljeva 44
    1000 Ljubljana
    Slovenia
  • Alternate
    Ms Vladka KOMEL
    Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti
    Štukljeva 44
    1000 Ljubljana
    Slovenia

Employers representative

  • Titular
    Mr Igor ANTAUER
    Zdruzenje delodajalcev obrtnih dejavnosti Slovenije
    Celovška cesta 71
    1000 Ljubljana
    Slovenia
  • Alternate
    Ms Karmen FORTUNA JEFIM
    Chamber of Commerce and Industry of Slovenia
    Dimičeva 13
    1000 Ljubljana
    Slovenia

Workers representative

  • Titular
    Ms Lučka BÖHM
    Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
    Dalmatinova 4
    1000 Ljubljana
    Slovenia
  • Alternate
    Ms Katja GORIŠEK
    Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
    Dalmatinova 4
    1000 Ljubljana
    Slovenia
Slovakia

Government representative

  • Titular
    Mr Ladislav KEREKEŠ
    National Labour Inspectorate / Národný inšpektorát práce
    Masarykova 10
    04001 Kosice
    Slovakia
  • Alternate
    Mr Adam SULIK
    Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny
    Spitálska 4-6
    81643 Bratislava
    Slovakia

Employers representative

  • Titular
    Ms Silvia SUROVÁ
    Zväz chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky
    Hattalova 12
    831 03 Bratislava
    Slovakia
  • Alternate
    Mr Róbert MEITNER
    US Steel Kosice, Slovakia
    US Steel Kosice s.r.o.
    SK-044 54 KOSICE
    Slovakia

Workers representative

  • Titular
    Mr Peter RAMPAŠEK
    Konfederácia Odborových Zväzov Slovenskej Republiky
    Miletičova 24
    815 70 Bratislava
    Slovakia
  • Alternate
    Mr Vladimír KMEC
    OZ PŠaV Slovakia
    Vajnorská 1
    815 70 Bratislava I
    Slovakia
expert nominated by the european parliament

expert nominated by the european parliament

  • Mr Vlad MIXICH
    Romanian Health Observatory
    .
    . .
    Romania
European Commission

European Commission

  • Titular
    Mr Francisco Jesús ALVAREZ HIDALGO
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
  • Titular
    Mr Giacomo MATTINÓ
    DG Grow
    Avenue d'Auderghem 45/Oudergemselaan 45
    1049 Brussels
    Belgium
  • Titular
    Mr Stefan OLSSON
    European Commission
    Rue Joseph II, 54
    1000 Brussels
    Belgium
  • Alternate
    Ms Charlotte GREVFORS ERNOULT
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
Observers

EIGE

  • Ms Carlien SCHEELE
    European Institute for Gender Equality
    Gedimino pr. 16
    LT-01103 Vilnius
    Lithuania

ELA

  • Mr Cosmin Boiangiu
    European Labour Authority
    European Commission, DG EMPL, (European Labour Authority), EMPL CAD J27
    B 1049 Brussels
    Belgium

EUROFOUND

  • Ms Aviana Maria BULGARELLI
    Italian Agency for Vocational Education and Training, Employment and Social Policies
    Awaiting official address
    Italy
  • Mr Ivailo KALFIN
    European Foundation for the Improvement of Living and Working Conditions
    Wyattville Road, Loughlinstown
    D18KP65 Dublin
    Ireland

Employers representative

  • Ms Anna KWIATKIEWICZ-MORY
    BusinessEurope
    Av. de Cortenbergh, 168
    1000 Brussels
    Belgium

Workers representative

  • Mr Ignacio DORESTE
    European Trade Union Confederation
    Bld du Roi Albert II, 5, bte 7
    1210 Brussels
    Belgium
Iceland

Government representative

  • observer
    Ms Hanna Sigríður GUNNSTEINSDÓTTIR
    Vinnueftirlitið
    Dvergshöfði 2
    110 Reykjavik
    Iceland
  • observer alternate
    Mr Björn Þ. RÖGNVALDSSON
    Vinnueftirlitið
    Dvergshöfði 2
    110 Reykjavik
    Iceland

Employers representative

  • observer
    Mr Jón R. PÁLSSON
    Samtök Atvinnulífsins
    Borgartúni 35
    105 Reykjavík
    Iceland
  • observer alternate
    Mr Heiðrún Björk GÍSLADÓTTIR
    Samtök Atvinnulífsins
    Borgartúni 35
    105 Reykjavík
    Iceland

Workers representative

  • observer
    Mr Björn Ágúst SIGURJÓNSSON
    Rafiðnaðarsamband Íslands
    Stórhöfða 31, 110 Reykjavík. Opið mánud.-föstud. 9 - 16.
    110 Reykjavik
    Iceland
  • observer alternate
    Ms Helga JÓNSDÓTTIR
    Federation of State and Municipal Employees
    Ásvallagata, 46
    101 Reykjavík
    Iceland
Liechtenstein

Government representative

  • observer
    Mr Robert HASSLER
    Amt für Volkwirtschaft
    Poststrasse 1
    9494 Schaan
    Liechtenstein
  • observer alternate
    Mr Joachim BATLINER
    Amt für Volkwirtschaft
    Poststrasse 1
    9494 Schaan
    Liechtenstein

Employers representative

  • observer
    Mr Jürgen NIGG
    Wirtschaftskammer Liechtenstein
    Zollstraße, 23
    9494 SCHAAN
    Liechtenstein
  • observer alternate
    Ms Brigitte HAAS
    Liechtensteinische Industrie-und Handelskammer
    Altenbach, 8
    9490 VADUZ
    Liechtenstein

Workers representative

  • observer
    Mr Sigi LANGENBAHN
    Liechtensteinischer ArbeitnehmerInnenverband LANV
    Dorfstrasse, 24
    9495 TRIESEN
    Liechtenstein
  • observer alternate
    Mr Fredy LITSCHER
    Liechtensteinischer ArbeitnehmerInnenverband LANV
    Dorfstrasse, 24
    9495 TRIESEN
    Liechtenstein
Norway

Government representative

  • observer
    Mr Yogindra SAMANT
    Arbeidstilsynet
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway
  • observer alternate
    Ms Monica SEEM
    Arbeidstilsynet
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway

Employers representative

  • observer
    Ms Ann Toril BENONISEN
    Næringslivets Hovedorganisasjon
    Middeltuns gt. 27Pbox 5250
    0303 Oslo
    Norway
  • observer alternate
    Mr Arnfinn BJØRSHOL
    Næringslivets Hovedorganisasjon
    Middeltuns gt. 27Pbox 5250
    0303 Oslo
    Norway

Workers representative

  • observer
    Mr Bergljot Fuhr LUNDE
    Norwegian Confederation of Trade Unions
    Torgatta 12
    0181 Oslo
    Norway
  • observer alternate
    Mr Jon Olav BERGENE
    Norwegian Confederation of Trade Unions
    Torgatta 12
    0181 Oslo
    Norway
Share this on: