Sisu juurde | Navigatsioonivaatesse

Isiklikud vahendid
Otse sisu juurde. Otsi KKK Abi Meie agentuurist

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur

Vali keel:

Agentuuri võrgustik
Loading
Oled siin: Algus

Tipphetked

EU-OSHA teabekeskused: võrgustik tööohutuse ja töötervishoiu nimel

2015-05-20

EU-OSHA tegutseb võrgustikuna. Teabekeskused enam kui 30 Euroopa riigis aitavad levitada meie teavet ja kampaaniaüritusi riikide tasemel. Nende tugi ja pühendumus on väga oluline, et tugevdada ja säilitada töökohtades riskiennetuskultuuri.

EU-OSHA teabekeskuste võrgustik

 

Lisateave…

Hoidke end toimuvaga kursis – uurige EU-OSHA suhtlusvõrgustikke

2015-05-12

EU-OSHA on sotsiaalmeedias aktiivne ning jagab seal tööohutuse ja töötervishoiu teadmisi.

Sotsiaalmeediakanalid aitavad muuta Euroopa Liidu töökohad ohutumaks, tervislikumaks ja tootlikumaks, võimaldades jõuda laiema üldsuseni ning edastada vahetuid sõnumeid.

EU-OSHA tegutseb järgmistel sotsiaalmeediaplatvormidel: Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube ja Slideshare.

Hoidke end toimuvaga kursis, liituge üha suureneva tööohutuse ja töötervishoiu kogukonnaga.

Lisateave…

9. mai – Euroopa päev: sest Euroopa on teie jaoks olemas!

2015-05-07

9. mai 2015 Euroopa päev on Schumani deklaratsiooni ja Euroopa lõimumise ajaloolise alguse 65. aastapäev. Euroopa Liit tegutseb maailmas tugevama Euroopa nimel ning Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur (EU-OSHA) aitab muuta Euroopat ohutumaks, tervislikumaks ja tootlikumaks töötamise kohaks.

Selle aasta 9. mail on EU-OSHA esindus Bilbaos, et teadvustada üleeuroopalise kampaania „Tervislikud töökohad – vähem stressi” kaudu töökohal stressi ja psühhosotsiaalsete riskide tõhusa ohjamise tähtsust. @EU_OSHA suhtluskanaleid jälgides toetate kampaaniat #EUmanagestress.

Euroopa Liidu institutsioonid avavad samuti terveks päevaks üldsusele oma uksed. Euroopa Liidu institutsioonide avatud uste päeva ja #euopendoors eri tegevuste lisateave.

Lisateave…

Silmapaistvad näited tööstressi vähendamisest, mida tunnustati Riia auhinnatseremoonial

2015-04-27

27. aprillil 2015, ülemaailmse tööohutuse ja töötervishoiu päeva eel, toimus Riias eesistujariigi Läti korraldatud tööohutuse ja töötervishoiu teemalisel konverentsil tervislike töökohtade hea tava auhindade üleandmise tseremoonia. Auhinnati ühtteist psühholoogiliste riskide ja stressi vähendamise innovaatilist ja silmapaistvat näidet eri suurusega ja eri sektoreid esindavatelt Euroopa organisatsioonidelt. Auhinnad on aidanud näidata kampaania Tervislikud töökohad – vähem stressi edukust töökohtade tasandil.

 

Lisateave…

Tähelepanu keskmes

Tervislike töökohtade kampaania 2014–2015

Psühhosotsiaalsed riskid võivad esineda igas töökohas ja iga töökoha kvaliteet on olulisel määral seotud töötajate stressitasemega.

Euroopa Parlamendi eakate töötajate projekt

Euroopa Parlamendi eakate töötajate töötervishoiu ja -ohutuse projekt

Napo: ohutusteave naeratuse saatel

Saa tuttavaks tavalise töötajaga, kellest sai filmitäht. Napo tegutseb multifilmimaailmas ning tema tummfilmid meeldivad nii täiskasvanud kui noortele töötajatele.

ESENER: Uute ja tekkivate riskide 
Euroopa ettevõtete uuring

Uuri, kuidas Euroopa ettevõtete juhid ja töötajate esindajad juhivad töökohal ohutus- ja terviseriske.

OiRA: veebipõhine interaktiivne riskihindamissüsteem

Tutvu meie tasuta veebirakenduse ja kasvava partnervõrgustikuga, mis võimaldab väike- ja mikroettevõtjatel töötada välja endale sobivad riskihindamisvahendid.