Sisu juurde | Navigatsioonivaatesse

Isiklikud vahendid
Otse sisu juurde. Otsi KKK Abi Meie agentuurist

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur

Vali keel:

Agentuuri võrgustik
Loading
Oled siin: Algus

Tipphetked

Tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemine ja vahetamine – kokkuvõte on nüüd avaldatud

2015-03-24

Tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemise ja vahetamise ürituse konverentsiettekannete kokkuvõte on nüüd avaldatud, võimaldades ettevõtetel võrrelda tervishoiu ja ohutuse tavade teadmisi. Korraldati neli õpikoda, milles käsitleti järgmist: õnnetustest õppimine, juhtkonna juhiroll tööohutuses ja töötervishoius, ohutuse ja tervishoiu tavad ning tööohutuse ja töötervishoiu toimimise näitajad.
 

Lisateave…

Veebipõhine interaktiivne riskihindamisvahend (OiRA) Euroopa valdkondlikus sotsiaaldialoogis

2015-03-17

OiRA projekti edu kajastub juba kaasatud partnerite arvus – 15. Ka mitu Euroopa valdkondliku sotsiaaldialoogi komiteed kasutavad OiRA ainulaadsete võimaluste eeliseid.
 

Lisateave…

Euroopa tippettevõtteid ja -organisatsioone tunnustatakse tööstressi vähendamise eest

2015-03-05

EU-OSHA kampaania „Tervislikud töökohad – vähem stressi” raames toimus tseremoonia, mida juhatasid Euroopa Liidu volinik Marianne Thyssen ja EU-OSHA direktor Christa Sedlatschek. Tseremooniale saabus kokku üle saja ametliku kampaaniapartneri, kes on võtnud meetmeid, et vähendada töökoha psühhosotsiaalseid riske ja stressi.
 

Lisateave…

8. märts – rahvusvaheline naistepäev

2015-03-04

Üle 100 aasta on rahvusvahelisel naistepäeval tähistatud kogu maailma naiste majanduslikke, poliitilisi ja sotsiaalseid saavutusi ning edendatud suuremat soolist võrdõiguslikkust. Naised moodustavad Euroopa Liidu töötajatest 45%, kuid endiselt on paljud töökohad kavandatud pigem meestöötajaile. Tööohutuse ja -tervishoiu küsimused vajavad sootundlikumat lähenemist, mis muudaks naiste tööelu tervislikumaks, ohutumaks ja viljakamaks.

Lisateave…

Tähelepanu keskmes

Tervislike töökohtade kampaania 2014–2015

Psühhosotsiaalsed riskid võivad esineda igas töökohas ja iga töökoha kvaliteet on olulisel määral seotud töötajate stressitasemega.

Euroopa Parlamendi eakate töötajate projekt

Euroopa Parlamendi eakate töötajate töötervishoiu ja -ohutuse projekt

Napo: ohutusteave naeratuse saatel

Saa tuttavaks tavalise töötajaga, kellest sai filmitäht. Napo tegutseb multifilmimaailmas ning tema tummfilmid meeldivad nii täiskasvanud kui noortele töötajatele.

ESENER: Uute ja tekkivate riskide 
Euroopa ettevõtete uuring

Uuri, kuidas Euroopa ettevõtete juhid ja töötajate esindajad juhivad töökohal ohutus- ja terviseriske.

OiRA: veebipõhine interaktiivne riskihindamissüsteem

Tutvu meie tasuta veebirakenduse ja kasvava partnervõrgustikuga, mis võimaldab väike- ja mikroettevõtjatel töötada välja endale sobivad riskihindamisvahendid.