Pereiti prie turinio. | Pereiti prie navigacijos

Asmeniniai įrankiai
Pereiti į turinį. Paieška Dažnai užduodami klausimai Pagalba Apie mus

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra

Pasirinkti kalbą:

DSSA tinklas
Loading
Jūs esate čia: Pradžia

Aktualijos

EU-OSHA ryšių punktai: saugesnės ir sveikesnės darbo vietos kuriamos išnaudojant tinklo teikiamas galimybes

20.05.2015

EU-OSHA yra tinklinė organizacija. Daugiau nei 30 Europos šalių veikiantys ryšių punktai padeda teikti informacines paslaugas ir vykdyti kampanijų veiklą nacionaliniu lygiu. Jų pagalba ir pasiaukojantis darbas nepaprastai padeda kurti ir stiprinti rizikos prevenciją darbo vietose.

Daugiau informacijos apie ryšių punkų tinklą.

 

Daugiau…

Palaikykime ryšį: prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose

12.05.2015

EU-OSHA aktyviai dalyvauja socialinių tinklų veikloje, jais naudodamasi kaip priemone, padedančia keistis žiniomis apie darbuotojų saugą ir sveikatą.

Socialinių tinklų kanalai padeda siekti, kad darbo vietos ES taptų saugesnės, sveikesnės ir našesnės , nes naudodamiesi jais mes galime pasiekti platesnę auditoriją ir pateikti tiesioginę informaciją.

Mes dalyvaujame šiose socialinių tinklų platformose: „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“, „YouTube“ ir „Slideshare“.

Susisiekite su mumis, prisijunkite prie mūsų gausėjančios DSS bendruomenės.

Daugiau…

Gegužės 9-oji – Europos diena, nes Europa rūpinasi jumis!

07.05.2015

2015 m. gegužės 9 d. – Europos dieną – minėsime 65-ąsias Šumano deklaracijos ir istorinio Europos integracijos proceso pradžios metines. Europos Sąjunga siekia stiprinti Europos vaidmenį pasaulyje. Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra (EU-OSHA) padeda siekti, kad darbo vietos Europoje taptų saugesnės, sveikesnės ir našesnės.

Šių metų gegužės 9-ąją EU-OSHA Bilbao mieste didins informuotumą apie veiksmingo streso ir psichosocialinės rizikos valdymo darbo vietoje svarbą, vykdydama Europos masto kampaniją Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas . Prisidėkite prie #EUmanagestress ir sekite @EU_OSHA socialiniuose kanaluose.

ES institucijos taip pat bus visą dieną atviros lankytojams. Plačiau skaitykite apie Europos institucijų atvirų durų dieną ir dalyvaukite įvairioje #euopendoors veikloje.

Daugiau…

Rygoje vykusioje apdovanojimų įteikimo ceremonijoje įvertinti pažangūs streso darbe valdymo pavyzdžiai

27.04.2015

2015 m. balandžio 27 d. pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos išvakarėse Rygoje vykusioje konferencijoje darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, kurią surengė ES pirmininkaujanti Latvija, įteikti saugių darbo vietų geros praktikos apdovanojimai. Apdovanojimai skirti vienuolikai įvairaus dydžio skirtinguose sektoriuose veikiančių Europos organizacijų, įdiegusių naujoviškus ir pažangius psichosocialinės rizikos ir streso valdymo metodus. Apdovanojimų konkursas padėjo atskleisti kampanijos „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“ naudą darbo vietoms.

 

Daugiau…

Aktualijos

2014–2015 m. kampanija „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“

Psichosocialinė rizika gali atsirasti kiekvienoje darbo vietoje. Kiekvienos darbo vietos kokybė glaudžiai susijusi su darbuotojų patiriamo streso lygiu.

EP projektas vyresniems darbuotojams

Europos Parlamento projektas, skirtas vyresnių darbuotojų sveikatai ir saugai

EU-OSHA 2014−2020 m. šešios prioritetinės sritys

Žiūrėti EU-OSHA parengtą naują vaizdo klipą.

Napo: apie saugą linksmai

Susipažinkite su paprastu darbuotoju, kuris tapo kino žvaigžde. Napo yra animacinio darbo pasaulio herojus, kurio begarsiai filmai aktualūs tiek suaugusiems, tiek jauniems darbuotojams.

Europos įmonių apklausa apie naują ir kylančią riziką (ESENER)

Sužinokite, kaip vadovai ir darbuotojų atstovai Europoje valdo jų darbo vietoje saugai ir sveikatai kylančią riziką.

OiRA: Internetinis interaktyvusis rizikos vertinimo projektas

Susipažinkite su mūsų siūloma nemokama programa, leidžiančia vis platesniam partnerių tinklui kurti konkretiems labai mažų ir mažųjų įmonių poreikiams pritaikytas rizikos vertinimo priemones.