Pereiti prie turinio. | Pereiti prie navigacijos

Asmeniniai įrankiai
Pereiti į turinį. Paieška Dažnai užduodami klausimai Pagalba Apie mus

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra

Pasirinkti kalbą:

DSSA tinklas
Loading
Jūs esate čia: Pradžia

Aktualijos

Balandžio 28-oji – svarbi diena darbuotojų saugai ir sveikatai

23.04.2015

Bendromis jėgomis diekime prevencijos kultūrą DSS srityje – tokia yra Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) rengiamos Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos renginių tema.
TDO teigimu, kiekvienoje šalyje darbuotojų saugos ir sveikatos kultūra būna sukurta tada, kai visais lygmenimis pripažįstama teisė į saugią ir sveiką darbo aplinką, kai valdžios institucijos, darbdaviai ir darbuotojai kartu aktyviai stengiasi užtikrinti saugią ir sveiką darbo aplinką, įdiegus aiškiai nustatytų teisių, pareigų ir atsakomybės sistemą, ir kai prevencinė veikla tampa didžiausiu prioritetu.
 

Daugiau…

Svarbiausių naujienų skiltyje – „OSHwiki“ straipsnis „Kaip sukurti darbuotojų saugumo ir sveikatos kultūrą“

15.04.2015

Šio mėnesio svarbiausių naujienų skilties „OSHwiki“ straipsnyje nagrinėjama organizacijos kultūros, kuri labai svarbi siekiant užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą (DSS), tema. Kaip paaiškinta straipsnyje, organizacijos kultūra – tai bendros organizacijos vertybės, normos, nuomonės ir tabu, turintys įtakos darbo procesams ir tam, kaip suvokiama rizika DSS srityje ir kaip su ja kovojama.

Ne tik organizacijoms rūpi, kad būtų investuojama į organizacijos kultūros, kurioje itin vertinama sauga ir sveikata, plėtrą. Tai labai svarbu ir Europos Sąjungai bei kitoms tarptautinėms organizacijoms, kaip antai, Tarptautinei darbo organizacijai (TDO), kuri šiai temai paskyrė 2015 m. pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną pagal kvietimą imtis veiksmų „Bendromis jėgomis diekime prevencijos kultūrą DSS srityje“.

 

Daugiau…

EU-OSHA siūlo nemokamai naudotis internetine DSS leidinių baze.

07.04.2015

Norėtumėte gauti informacinės medžiagos darbuotojų saugos ir sveikatos tema? Mūsų leidinių kolekcijoje yra įvairiausių leidinių - nuo nuodugnių mokslinių tyrimų ataskaitų iki tematinių leidinių „E. faktai“, kurie skirti naudoti darbo vietoje. Visus juos galite parsisiųsti nemokamai. Bibliotekoje informacijos galite ieškoti pagal kalbą, temą ar raktinį žodį. Joje rasite daugybę leidinių įvairiomis kalbomis, kurie apima pagrindines DSS sritis ir temas.

Apsilankykite mūsų leidinių skyriuje dabar

 

Daugiau…

Jau parengta renginio „DSS lyginamoji analizė ir dalijimasis gerąja praktika“ santrauka

24.03.2015

Jau parengta konferencijos DSS lyginamoji analizė ir dalijimasis gerąja praktika informacijos santrauka. Šis renginys - tai puiki galimybė bendrovėms palyginti savo žinias apie sveikatos ir saugos praktiką. Surengti keturi praktiniai seminarai šiomis temomis: mokymasis iš nelaimingų atsitikimų, lyderystė DSS srityje, saugos ir sveikatos kultūra ir DSS veiklos rodikliai.
 

Daugiau…

Aktualijos

2014–2015 m. kampanija „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“

Psichosocialinė rizika gali atsirasti kiekvienoje darbo vietoje. Kiekvienos darbo vietos kokybė glaudžiai susijusi su darbuotojų patiriamo streso lygiu.

EP projektas vyresniems darbuotojams

Europos Parlamento projektas, skirtas vyresnių darbuotojų sveikatai ir saugai

EU-OSHA 2014−2020 m. šešios prioritetinės sritys

Žiūrėti EU-OSHA parengtą naują vaizdo klipą.

Napo: apie saugą linksmai

Susipažinkite su paprastu darbuotoju, kuris tapo kino žvaigžde. Napo yra animacinio darbo pasaulio herojus, kurio begarsiai filmai aktualūs tiek suaugusiems, tiek jauniems darbuotojams.

Europos įmonių apklausa apie naują ir kylančią riziką (ESENER)

Sužinokite, kaip vadovai ir darbuotojų atstovai Europoje valdo jų darbo vietoje saugai ir sveikatai kylančią riziką.

OiRA: Internetinis interaktyvusis rizikos vertinimo projektas

Susipažinkite su mūsų siūloma nemokama programa, leidžiančia vis platesniam partnerių tinklui kurti konkretiems labai mažų ir mažųjų įmonių poreikiams pritaikytas rizikos vertinimo priemones.