Pereiti prie turinio. | Pereiti prie navigacijos

Asmeniniai įrankiai
Pereiti į turinį. Paieška Dažnai užduodami klausimai Pagalba Apie mus

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra

Pasirinkti kalbą:

DSSA tinklas
Loading
Jūs esate čia: Pradžia

Aktualijos

Europos geros praktikos apdovanojimai: paraiškas jau galima teikti

18.04.2014

EU-OSHA pradėjo 12-uosius Europos geros praktikos apdovanojimus, susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata. Apdovanojimų konkurse paraiškų laukiama iš Europos įmonių ar organizacijų, kurios įgyvendina priemones, padedančias sėkmingai valdyti stresą ir psichosocialinę riziką darbo vietoje.

Skaityti spaudos pranešimą
Apsilankykite specialioje geros praktikos apdovanojimų skiltyje
Atsisiųskite geros praktikos lankstinuką
#EUmanagestress „Twitter“ paskyroje

 

Daugiau…

EU-OSHA and OSALAN in a joint visit at the Bilbao Port

16.04.2014

As part of the regular cooperation between EU-OSHA and the Basque Institute for Safety and Health at Work (OSALAN) a joint visit to Bilbao Port was organized to get to know first-hand some of the safety and health good practices implemented by the Port.

This was a unique opportunity for exchange of knowledge and networking as well as introduction to different activities and projects carried out by the three organizations.

Director of EU-OSHA, Christa Sedlatschek, presented the campaign Healthy Workplaces Manage Stress officially launched in Brussels early April.

Read more

Daugiau…

#EUmanagestress: EU-OSHA kampanijoje darbdaviai ir darbuotojai raginami bendromis jėgomis spręsti streso darbe problemą.

07.04.2014

EU-OSHA pradeda dvejų metų trukmės kampaniją „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“.

Kalbėdami kampanijos pradžios renginyje už užimtumą, socialinius reikalus ir įtrauktį atsakingas Komisijos narys László Andor ir Graikijos darbo, socialinės apsaugos ir gerovės ministro pavaduotojas Vasilis Kegkeroglou, atstovaujantis ES Tarybai pirmininkaujančiai Graikijai, paragino Europos įmones pripažinti būtinybę spręsti streso darbe problemą. Spręsdamos šią problemą įmonės apsaugos savo darbuotojų sveikatą ir didins organizacijų našumą.

EU-OSHA direktorė Christa Sedlatschek paaiškino, kad darbdaviai, darbuotojai ir jų atstovai bendromis jėgomis gali sėkmingai valdyti ir mažinti stresą ir psichosocialinę riziką darbe, ir kad Saugių darbo vietų kampanija skirta padėti organizacijoms siekti būtent šio tikslo. 

Skaityti spaudos pranešimą
Apsilankyti Saugių darbo vietų kampanijos svetainėje

Daugiau…

Tarkite savo žodį!

10.03.2014

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA) atlieka apklausą, norėdama gauti atsiliepimų apie savo veiklą ir pasiektus rezultatus. Padėkite mums tai padaryti užpildydami trumpą klausimyną – tai užtruks ne daugiau kaip 15 minučių. EU-OSHA užsakymu apklausą atlieka JK tyrimų institucija „Užimtumo studijų institutas“ (IES).

Apklausos klausimyną galima pildyti visomis oficialiosiomis ES bei islandų ir norvegų kalbomis. Pasakykite, ką galvojate apie mūsų kampanijas, leidinius, svetainę ir informacijos platinimą.

Norėdami pradėti, spauskite čia.

Dėkojame!

Daugiau…

Aktualijos

2014–2015 m. kampanija „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“

Psichosocialinė rizika gali atsirasti kiekvienoje darbo vietoje. Kiekvienos darbo vietos kokybė glaudžiai susijusi su darbuotojų patiriamo streso lygiu.

EP projektas vyresniems darbuotojams

Europos Parlamento projektas, skirtas vyresnių darbuotojų sveikatai ir saugai

Kampanijos priemonių komplektas

Dabar saugos ir sveikatos gerinimo kampaniją vykdyti lengviau. Susipažinkite su kampanijos vykdymo priemonių komplektu ir praktiniais pavyzdžiais iš realaus gyvenimo.

Napo: apie saugą linksmai

Susipažinkite su paprastu darbuotoju, kuris tapo kino žvaigžde. Napo yra animacinio darbo pasaulio herojus, kurio begarsiai filmai aktualūs tiek suaugusiems, tiek jauniems darbuotojams.

Europos įmonių apklausa apie naują ir kylančią riziką (ESENER)

Sužinokite, kaip vadovai ir darbuotojų atstovai Europoje valdo jų darbo vietoje saugai ir sveikatai kylančią riziką.

OiRA: Internetinis interaktyvusis rizikos vertinimo projektas

Susipažinkite su mūsų siūloma nemokama programa, leidžiančia vis platesniam partnerių tinklui kurti konkretiems labai mažų ir mažųjų įmonių poreikiams pritaikytas rizikos vertinimo priemones.