Skład Zarządu

Zarząd prowadzi działalność w oparciu o regulamin wewnętrzny. Co 4 lata członkowie zarządu składają oświadczenie o braku konfliktu interesów zgodnie z polityką Agencji w zakresie zapobiegania konfliktom interesów i zarządzania nimi.

Zarząd spotyka się dwa razy w roku, a protokoły jego posiedzeń są dostępne publicznie (patrz niżej).

Porządek obrad oraz protokół ostatniego posiedzenia Zarządu

Austria

Government representative

Employers representative

Workers representative

Belgium

Government representative

  • Titular
    Ms Véronique CRUTZEN
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale – FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium
  • Alternate
    Ms Aurore MASSART
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale – FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium

Employers representative

Workers representative

Bulgaria

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Georgi STOEV
    Bulgarian Chamber of Commerce and Industry
    42, Parcevich
    1058 Sofia
    Bulgaria
  • Alternate
    Ms Petya GEOREVA
    Bulgarian Industrial Capital Association
    st. Trakia 15
    1527 Sofia
    Bulgaria

Workers representative

Cyprus

Government representative

  • Titular
    Mr Aristodemos ECONOMIDES
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Chrysanthos SAVVIDES
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus

Employers representative

  • Titular
    Mr Polyvios POLYVIOU
    Employers and Industrialists Federation
    30, Grivas Dhigenis Avenue
    1066 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Emilios MICHAEL
    Cyprus Chamber of Commerce & Industry
    38, Grivas Digenis Ave. & 3, Deligiorgis Str
    1509 Nicosia
    Cyprus

Workers representative

Czech Republic

Government representative

Employers representative

Workers representative

Germany

Government representative

Employers representative

Workers representative

Denmark

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Alternate
    Mr Niels SØRENSEN
    Danish Trade Union Confederation
    Island Brygge 32 D
    2300 Copenhagen S
    Denmark
Estonia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Marju PEÄRNBERG
    ABB
    Aruküla tee 59, Jüri, Rae vald75301, Harjumaa
    75301 Jüri Rae vald
    Estonia
  • Alternate
    Ms Evelin ORG
    Stoneridge Electronics AS
    Valdmäe 5, Tänassilma
    76406 Harju maakond
    Estonia

Workers representative

  • Titular
    Mr Argo SOON
    Estonian Research Council
    Soola 8
    51013 Tartu
    Estonia
  • Alternate
    Ms Evelin TOMSON
    Eesti Ametiühingute Keskliit
    Pärnu mnt 41A
    10119 Tallinn
    Estonia
Spain

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Miriam PINTO LOMEÑA
    Confederación Española de Organizaciones Empresariales
    Diego de León, 50
    28006 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Laura CASTRILLO NÚÑEZ
    FEIQUE
    Hermosilla, 31. 28001 Madrid
    28001 Madrid
    Spain

Workers representative

  • Titular
    Mr Pedro J. LINARES
    Confederación Sindical de Comisiones Obreras
    Fernández de la Hoz, 12
    28010 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Ana GARCIA DE LA TORRE
    Confederación Sindical Unión General de Trabajadores de España
    C/ Hortaleza 88
    28004 Madrid
    Spain
Finland

Government representative

Employers representative

Workers representative

France

Government representative

  • Titular
    Ms Lucie MEDIAVILLA
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Cedex 15 Paris
    France
  • Alternate
    Ms Amel HAFID
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Cedex 15 Paris
    France

Employers representative

  • Titular
    Mr Patrick LÉVY
    France-Chimie
    14, rue de la République - Le Diamant A
    92800 Puteaux
    France
  • Alternate
    Mr Franck GAMBELLI
    Union des Industries et Métiers de la Métallurgie
    56, avenue de Wagram
    75854 Paris
    France

Workers representative

  • Titular
    Mr Abderrafik ZAIGOUCHE
    Confédération Générale du Travail
    263, rue de Paris
    93100 Montreuil
    France
  • Alternate
    Ms Edwina LAMOUREUX
    Confédération Française Démocratique du Travail
    Section Organisation - conditions de travail. 4, bld de la Villette
    75955 Paris
    France
Greece

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Mr Andreas STOIMENIDIS
    Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
    Patission 69
    10434 Athens
    Greece
  • Alternate
    Mr Ioannis ADAMAKIS
    Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
    Patission 69
    10434 Athens
    Greece
Croatia

Government representative

  • Titular
    Ms Marina PRELEC
    Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
    Ulica grada Vukovara 78,
    10 000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Žanna JANČIEV
    Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
    Ulica grada Vukovara 78,
    10 000 Zagreb
    Croatia

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Ms Gordana PALAJSA
    Union of Autonomous Trade Unions of Croatia
    Trg kralja Petra Krešimira IV br.2
    10 000 10 000
    Croatia
  • Alternate
    Mr Marko PALADA
    Independent Trade Unions of Croatia
    Trg Francuske Republike 9+/V
    10 000 Zagreb
    Croatia
Hungary

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Judit H. NAGY
    Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége
    Kossuth L. tér 6-8
    1055 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr Dezsö SZEIFERT
    Agrár Munkaadói Szövetség
    Ülloi út 47-49
    1091 Budapest
    Hungary

Workers representative

Ireland

Government representative

Employers representative

Workers representative

Italy

Government representative

Employers representative

Workers representative

Lithuania

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Ms Inga RUGINIENE
    Lithuanian Federation of Forest and Wood Workers Trade unions
    A. Smetonos 2/11
    01115 Vilnius
    Lithuania
  • Alternate
    Mr Ričardas GARUOLIS
    Lietuvos Profesinė Sąjunga “Solidarumas”
    K.Kalinausko 2B
    03107 Vilnius
    Lithuania
Luxembourg

Government representative

Employers representative

  • Alternate
    Mr Pierre BLAISE
    Service de Santé au Travail de l'Industrie
    6, rue Antoine de Saint Exupéry
    1432 Luxembourg
    Luxembourg

Workers representative

  • Titular
    Mr Jean-Luc DE MATTEIS
    Confédération Syndicale Indépendante du Luxembourg
    60, Bd. JF Kennedy B.P. 149
    4002 Esch/Alzette
    Luxembourg
  • Alternate
    Mr Robert FORNIERI
    Lëtzbuerger Chrëschtleche Gewerkschafts-Bond
    11 rue du Commerce,
    1351 Luxembourg
    Luxembourg
Latvia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Jānis PUMPIŅŠ
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Inese STEPIŅA
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia

Workers representative

  • Titular
    Mr Mārtiņš PUŽULS
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Gita OŠKĀJA
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
Malta

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Abigail MAMO
    General Retailers and Traders Union
    Malta Chamber of SMEsExchange Buildings, Republic Street
    Valletta
    Malta
  • Alternate
    Mr Joseph DELIA
    Malta Employers' Association
    Delicia 2
    SWQ 3071 Triq ir-Ronkun
    Malta

Workers representative

Netherlands

Government representative

Employers representative

Workers representative

Poland

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Rafal HRYNYK
    Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej
    Brukselska 7 St
    03-973 Warsawa
    Poland
  • Alternate
    Mr Jacek MECINA
    Konfederacja Lewiatan
    Ul. Zbyszka Cybulskiego 3
    00727 Warsaw
    Poland

Workers representative

Portugal

Government representative

  • Titular
    Ms Maria Fernanda CAMPOS
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Avenida Casal Ribeiro, 18 - A
    1000-092 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Ms Emília TELO
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Avenida Fernao Magalhaes 447-1º
    3000-177 Coimbra
    Portugal

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Ms Vanda CRUZ
    União Geral dos Trabalhadores
    Avenida Almirante Gago Coutinho, 132
    1700-033 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Mr Fernando José MACHADO GOMES
    Confederação Geral dos Trabalhadores Portugueses/Intersindical Nacional
    Rua Victor Cordon, 1-2
    1249-102 Lisboa
    Portugal
Romania

Government representative

  • Titular
    Ms Elena PERJU
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Ms Marian TĂNASE
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania

Employers representative

  • Titular
    Mr Marius OLARIU
    Consiliul National al Înreprinderilor Mici si Mijlocii din România
    Piata Walter Maracineanu, nr. 1-3 intrarea 1, et. 1, sect. 1
    010155 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Ms Victorița Mihaela GRIGORE
    Uniunea Generală a Industriaşilor din România
    Str. Cristian Popișteanu, Nr.2-4
    010024 Sector 1, Bucuresti
    Romania

Workers representative

  • Titular
    Mr Corneliu CONSTANTINOAIA
    Confederatia Nationala a Sindicatelor Libere din Romania - FRATIA
    269, rue Gh.Gr. Cantacuzino Blok 16 AP. 39
    100208 Ploiesti
    Romania
  • Alternate
    Ms Mihaela DARLE
    Confederaţia Naţionala Sindicală "Cartel ALFA"
    Splaiul Independentei, Nr 202A, etaj 2. Sector 6
    060041 Bucharest
    Romania
Sweden

Government representative

Employers representative

Workers representative

Slovenia

Government representative

Employers representative

Workers representative

Slovakia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Silvia SUROVÁ
    Zväz chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky
    Hattalova 12
    831 03 Bratislava
    Slovakia
  • Alternate
    Mr Róbert MEITNER
    US Steel Kosice, Slovakia
    US Steel Kosice s.r.o.
    SK-044 54 KOSICE
    Slovakia

Workers representative

Expert nominated by the European Parliament

Expert nominated by the European Parliament

European Commission

European Commission

Observers

EIGE

ELA

EUROFOUND

  • Mr Ivailo KALFIN
    European Foundation for the Improvement of Living and Working Conditions
    Wyattville Road, Loughlinstown
    D18KP65 Dublin
    Ireland

Employers representative

Workers representative

Iceland

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Observers
    Mr Björn Ágúst SIGURJÓNSSON
    Rafiðnaðarsamband Íslands
    Stórhöfða 31, 110 Reykjavík. Opið mánud.-föstud. 9 - 16.
    110 Reykjavik
    Iceland
  • Observer Alternate
    Ms Helga JÓNSDÓTTIR
    Federation of State and Municipal Employees
    Ásvallagata, 46
    101 Reykjavík
    Iceland
Liechtenstein

Government representative

Employers representative

Workers representative

Norway

Government representative

  • Observers
    Mr Yogindra SAMANT
    Arbeidstilsynet/The Norwegian Labour Inspection Authority
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway
  • Observer Alternate
    Ms Monica SEEM
    Arbeidstilsynet/The Norwegian Labour Inspection Authority
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway

Employers representative

Workers representative