Pārlekt uz saturu. | Pārlekt uz navigāciju

Personīgie rīki
Pāriet uz saturu. Meklēt Biežāk uzdotie jautājumi Palīdzība Par mums

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Izvēlēties valodu:

DDVA tīkls
Loading
Jūs atrodaties šeit: Sākums

Aktualitātes

Eiropas Labas prakses balva — atvērts aicinājums iesniegt pieteikumus

18.04.2014

EU-OSHA rīko Eiropas Labas prakses balvu darba drošības un veselības jomā jau divpadsmito reizi. Balvai var pieteikties Eiropas uzņēmumi vai organizācijas, kas īsteno pasākumus, lai veiksmīgi pārvaldītu stresu un psihosociālos riskus darba vietā.

Izlasiet paziņojumu presei
Apmeklējiet Labas prakses balvas sadaļu
Lejupielādējiet Labas prakses brošūru
Sekojiet #EUmanagestress sociālajā tīklā Twitter

 

Vairāk…

EU-OSHA and OSALAN in a joint visit at the Bilbao Port

16.04.2014

As part of the regular cooperation between EU-OSHA and the Basque Institute for Safety and Health at Work (OSALAN) a joint visit to Bilbao Port was organized to get to know first-hand some of the safety and health good practices implemented by the Port.

This was a unique opportunity for exchange of knowledge and networking as well as introduction to different activities and projects carried out by the three organizations.

Director of EU-OSHA, Christa Sedlatschek, presented the campaign Healthy Workplaces Manage Stress officially launched in Brussels early April.

Read more

Vairāk…

#EUmanagestress - EU-OSHA kampaņā darba devēji un darbinieki aicināti pārvarēt ar darbu saistītu stresu

07.04.2014

EU-OSHA sāk divu gadu ilgu Eiropas mēroga kampaņu “Veselīgas darba vietas uzvar stresu”.

Kampaņas atklāšanas uzrunā Briselē ES nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības komisārs László Andor un Grieķijas nodarbinātības, sociālā nodrošinājuma un labklājības ministra vietnieks Vasilis Kegkeroglou, kas pārstāvēja Grieķiju — ES Padomes prezidentvalsti —, aicināja Eiropas uzņēmumus atzīt, ka jāpārvar ar darbu saistītais stress. Pārvarot stresu, tie aizsargās savu darbinieku veselību un saglabās organizācijas ražīgumu.

EU-OSHA direktore Christa Sedlatschek paskaidroja, ka darba devēji, darbinieki un to pārstāvji kopā var veiksmīgi pārvarēt un novērst ar darbu saistīto stresu un psihosociālos riskus un ka drošu un veselībai nekaitīgu darbavietu kampaņas mērķis ir palīdzēt organizācijām to izdarīt. 

Read the press release
Visit the Healthy Workplaces Campaign website

Vairāk…

Inauguration of new premises and signature of Seat Agreement mark historic day for EU-OSHA

31.03.2014

Speaking at the inauguration of the brand new premises in the Miribilla area of Bilbao, the European Commissioner for Employment, Social Affairs and Inclusion, László Andor announced that the European Commission would shortly publish its much-awaited EU Strategic Framework on Health and Safety at Work.

In the second historic development of the day, the Spanish Deputy Secretary for Employment and Social Security, Pedro Llorente and EU-OSHA Director Dr Christa Sedlatschek signed a Seat Agreement between the Kingdom of Spain and the European Union.

Read the press release
See photos of the event
Watch the video

Vairāk…

Ar uzsvaru uz

2014.–2015. gada kampaņa “Veselīgas darbavietas uzvar stresu”

Psihosociālie riski var rasties jebkurā darbavietā, un jebkuras darbavietas kvalitāti lielā mērā saista ar stresu, ko tajā izjūt darbinieki.

 

EP projekts vecāka gadagājuma darbiniekiem

Eiropas Parlamenta projekts vecāka gadagājuma darbinieku veselības aizsardzībai un drošībai

Kampaņas rīkkopa

Tagad darba drošības un veselības aizsardzības kampaņas ir vieglāk veikt. Iepazīstieties ar kampaņas rīku piedāvājumu un piemēriem no reālās dzīves.

Napo: Drošība ar smaidu

Iepazīstieties ar vienkāršu darbinieku, kurš kļuva par kinozvaigzni. Napo ir animēts darba pasaules varonis, kura mēmās filmas domātas gan pieaugušiem, gan gados jauniem darbiniekiem.

ESENER: Eiropas uzņēmumu apsekojums par jaunajiem un nākotnes riska veidiem

Noskaidrojiet, kā vadītāji un darbinieku pārstāvji Eiropā pārvalda veselības aizsardzības un darba drošības risku darba vietās.

OiRA: tiešsaistes interaktīvās riska novērtēšanas projekts

Iepazīstiet mūsu bezmaksas tīmekļa lietojumprogrammu, kas sniedz iespēju pieaugošam partneru tīklam izstrādāt riska novērtēšanas rīkus, kas piemēroti mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.