Pārlekt uz saturu. | Pārlekt uz navigāciju

Personīgie rīki
Pāriet uz saturu. Meklēt Biežāk uzdotie jautājumi Palīdzība Par mums

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Izvēlēties valodu:

DDVA tīkls
Loading
Jūs atrodaties šeit: Sākums

Aktualitātes

Eiropas vadošie uzņēmumi un organizācijas saņem atzinību par stresa pārvaldību darbavietā

05.03.2015

EU-OSHA kampaņas „Veselīgas darbavietas uzvar stresu” ietvaros aģentūra ES komisāres Mariannas Tīsenas un EU-OSHA direktores Kristas Sedlāčekas vadītajā ceremonijā sapulcināja vairāk nekā 100 citu oficiālo kampaņas partneru, kas ir īstenojuši pasākumus psihosociālo risku un stresa mazināšanai darbavietā.
 

Vairāk…

8. marts – Starptautiskā sieviešu diena

04.03.2015

Jau vairāk nekā 100 gadus Starptautiskajā sieviešu dienā svinam sieviešu ekonomiskos, politiskos un sociālos panākumus visā pasaulē, kā arī atzīmējam lielāku dzimumu līdztiesību. Sievietes veido 45 % no Eiropas Savienības nodarbinātajiem iedzīvotājiem, bet joprojām tiek radīts pārāk daudz darba vietu, kas ir paredzētas tikai vīriešiem. Ir vajadzīga uz dzimumu līdztiesību vērsta pieeja darba aizsardzības jautājumos, lai sieviešu darba dzīvi padarītu veselīgāku, drošāku un produktīvāku.

Vairāk…

Iesakiet OSHmail kolēģim

24.02.2015

Jau vairāk nekā 67 000 abonētāju ir ar Jums vienisprātis. Jūs abonējot Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras biļetenu OSHmail, tātad izprotat vērtību, ko dod iespēja būt labi informētam. Reizi mēnesī OSHmail ziņo par jaunumiem, pasākumiem un attīstību darba aizsardzības jomā visā pasaulē.

Bet varbūt Jums ir pazīstami kolēģi, partneri vai konkrētas cilvēku grupas, kas tāpat kā Jūs interesējas par darba aizsardzību. Aicinām Jūs palīdzēt izplatīt informāciju par OSHmail iespējami vairāk cilvēkiem, nosūtot viņiem šo vēstuli!

Uzklikšķiniet šeit, lai par to pastāstītu kolēģim

Abonēt OSHmail

Paldies! Jūsu OSHmail komanda

Vairāk…

Mūsu otrā Eiropas uzņēmumu apsekojuma pirmie secinājumi

12.02.2015

Tagad ir pieejama EU-OSHA Eiropas uzņēmumu apsekojuma par jaunajiem un nākotnes riska veidiem vadošās iniciatīvas otrajā projektā ESENER-2 gūto galveno secinājumu atlase.
Visā Eiropā tika apsekoti gandrīz 50 000 uzņēmumu, kuros tika vērtēti darba drošības un veselības aizsardzības (DDVA) aspekti, galvenokārt pievēršoties psihosociālajiem riskiem un DDVA pārvaldībai.
Respondenti atbildēja uz jautājumiem par lielākajiem riska faktoriem viņu uzņēmumos un ziņoja par to, kā un kāpēc viņi šos riskus pārvalda, kā arī identificējot to novēršanas šķēršļus.

Lejupielādēt ESENER-2 pirmos secinājumus (angļu valodā)

Vairāk…

Ar uzsvaru uz

2014.–2015. gada kampaņa “Veselīgas darbavietas uzvar stresu”

Psihosociālie riski var rasties jebkurā darbavietā, un jebkuras darbavietas kvalitāti lielā mērā saista ar stresu, ko tajā izjūt darbinieki.

 

EP projekts vecāka gadagājuma darbiniekiem

Eiropas Parlamenta projekts vecāka gadagājuma darbinieku veselības aizsardzībai un drošībai

EU-OSHA sešas prioritārās jomas 2014.–2020. gadam

Noskatieties mūsu jauno korporatīvo videoklipu.

Napo: Drošība ar smaidu

Iepazīstieties ar vienkāršu darbinieku, kurš kļuva par kinozvaigzni. Napo ir animēts darba pasaules varonis, kura mēmās filmas domātas gan pieaugušiem, gan gados jauniem darbiniekiem.

ESENER: Eiropas uzņēmumu apsekojums par jaunajiem un nākotnes riska veidiem

Noskaidrojiet, kā vadītāji un darbinieku pārstāvji Eiropā pārvalda veselības aizsardzības un darba drošības risku darba vietās.

OiRA: tiešsaistes interaktīvās riska novērtēšanas projekts

Iepazīstiet mūsu bezmaksas tīmekļa lietojumprogrammu, kas sniedz iespēju pieaugošam partneru tīklam izstrādāt riska novērtēšanas rīkus, kas piemēroti mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.