Složení správní rady

Činnost správní rady upravuje jednací řád. V souladu s politikou agentury v oblasti předcházení střetu zájmů a jejich řešení předkládají členové správní rady každé čtyři roky prohlášení o zájmech a neexistenci střetu zájmů.

Správní rada se schází dvakrát ročně a zápisy z jednání jsou veřejně dostupné (viz níže).

Program posledního jednání správní rady a zápis z jednání

Austria

Government representative

Employers representative

Workers representative

Belgium

Government representative

  • Titular
    Ms Véronique CRUTZEN
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale – FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium
  • Alternate
    Ms Aurore MASSART
    SPF Emploi, Travail et Concertation Sociale – FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg
    Rue Ernest Blerot 1
    1070 Brussel-Bruxelles
    Belgium

Employers representative

Workers representative

Bulgaria

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Georgi STOEV
    Bulgarian Chamber of Commerce and Industry
    42, Parcevich
    1058 Sofia
    Bulgaria
  • Alternate
    Ms Petya GEOREVA
    Bulgarian Industrial Capital Association
    st. Trakia 15
    1527 Sofia
    Bulgaria

Workers representative

Cyprus

Government representative

  • Titular
    Mr Aristodemos ECONOMIDES
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Chrysanthos SAVVIDES
    Department of Labour Inspection, Ministry of Labour and Social Insurance
    12 Apelli Street
    1080 Nicosia
    Cyprus

Employers representative

  • Titular
    Mr Emilios MICHAEL
    Cyprus Chamber of Commerce & Industry
    38, Grivas Digenis Ave. & 3, Deligiorgis Str
    1509 Nicosia
    Cyprus
  • Alternate
    Mr Polyvios POLYVIOU
    Employers and Industrialists Federation
    30, Grivas Dhigenis Avenue
    1066 Nicosia
    Cyprus

Workers representative

Czech Republic

Government representative

  • Titular
    Mr Jaroslav HLAVÍN
    Ministerstvo práce a sociálních věcí
    Na Poříčním právu 1
    128 01 Prague 2
    Czech Republic
  • Alternate
    Ms Lucie KYSELOVÁ
    Ministerstvo práce a sociálních věcí
    Na Poříčním právu 1
    128 01 Prague 2
    Czech Republic

Employers representative

  • Titular
    Mr Martin RÖHRICH
    Konfederaci Zamestnavatelskych a Podnikatelskych Svazu
    Druzstevni 84
    CZ-691 81 CZ-691 81
    Czech Republic
  • Alternate
    Ms Martina KROUPOVÁ
    Svaz průmyslu a dopravy ČR
    Freyova 948/11CZ 190 05 Praha 9
    90 05 Prague
    Czech Republic

Workers representative

Germany

Government representative

Employers representative

Workers representative

Denmark

Government representative

Employers representative

Workers representative

Estonia

Government representative

  • Titular
    Ms Silja SOON
    Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
    Mäealuse 2/3
    12618 Tallinn
    Estonia
  • Alternate
    Ms Marika LIIV
    Labour Inspectorate of Estonia (Tööinspektsioon)
    Mäealuse 2/3
    12618 Tallinn
    Estonia

Employers representative

  • Titular
    Ms Marju PEÄRNBERG
    ABB
    Aruküla tee 59, Jüri, Rae vald75301, Harjumaa
    75301 Jüri Rae vald
    Estonia
  • Alternate
    Ms Evelin ORG
    Stoneridge Electronics AS
    Valdmäe 5, Tänassilma
    76406 Harju maakond
    Estonia

Workers representative

  • Titular
    Mr Argo SOON
    Estonian Research Council
    Soola 8
    51013 Tartu
    Estonia
  • Alternate
    Ms Evelin TOMSON
    Eesti Ametiühingute Keskliit
    Pärnu mnt 41A
    10119 Tallinn
    Estonia
Spain

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Miriam PINTO LOMEÑA
    Confederación Española de Organizaciones Empresariales
    Diego de León, 50
    28006 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Ms Laura CASTRILLO NÚÑEZ
    FEIQUE
    Hermosilla, 31. 28001 Madrid
    28001 Madrid
    Spain

Workers representative

  • Titular
    Ms Ana GARCIA DE LA TORRE
    Confederación Sindical Unión General de Trabajadores de España
    C/ Hortaleza 88
    28004 Madrid
    Spain
  • Alternate
    Mr Rubén PINEL BALLESTEROS
    Confederación Sindical de Comisiones Obreras
    Fernández de la Hoz, 12
    28010 Madrid
    Spain
Finland

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Auli RYTIVAARA
    Elinkeinoelämän Keskusliitto
    Eteläranta 10
    00130 Helsinki
    Finland
  • Alternate
    Ms Anne SALOMAA
    Elinkeinoelämän Keskusliitto
    Eteläranta 10
    00130 Helsinki
    Finland

Workers representative

France

Government representative

  • Titular
    Ms Lucie MEDIAVILLA
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Paris
    France
  • Alternate
    Ms Anne AUDIC
    Ministère du Travail
    39-43 quai André Citröen
    75739 Paris
    France

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Mr Abderrafik ZAIGOUCHE
    Confédération Générale du Travail
    263, rue de Paris
    93100 Montreuil
    France
  • Alternate
    Ms Edwina LAMOUREUX
    Confédération Française Démocratique du Travail
    Section Organisation - conditions de travail. 4, bld de la Villette
    75955 Paris
    France
Greece

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Katerina DASKALAKI
    Ευρωπαϊκή Ένωση. Στις Βρυξέλλες
    5 Xenofondos str
    105 57 Athens
    Greece

Workers representative

  • Titular
    Mr Andreas STOIMENIDIS
    Γενική Συνομοσπονδία Εργατών Ελλάδας
    Patission 69
    10434 Athens
    Greece
  • Alternate
    Mr Markos KONTIZAS
    Confederation of Greek Trade Unions
    Leoforos Kyprou 131 str
    16451 Argyroupoli
    Greece
Croatia

Government representative

  • Titular
    Ms Marina PRELEC
    Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
    Ulica grada Vukovara 78,
    10 000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Žanna JANČIEV
    Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
    Ulica grada Vukovara 78,
    10 000 Zagreb
    Croatia

Employers representative

  • Titular
    Mr Nenad SEIFERT
    Hrvatska Udruga Poslodavaca
    Raihička Cesta 52
    10000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Nuša ŽUNEC
    Hrvatska Udruga Poslodavaca
    Raihička Cesta 52
    10000 Zagreb
    Croatia

Workers representative

  • Titular
    Ms Ivana ŠEPAK-ROBIĆ
    Matica hrvatskih sindikata
    Ulica Florijana Andraseca 18a
    10 000 Zagreb
    Croatia
  • Alternate
    Ms Katarina RUMORA
    Independent Trade Unions of Croatia
    Trg Francuske Republike 9+/V
    10 000 Zagreb
    Croatia
Hungary

Government representative

  • Titular
    Mr Attila LUMNICZKY
    Ministry for National Economy
    Pf. 17
    1358 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr Gyula MADARÁSZ
    Ministry for National Economy
    Fő utca 44-50.
    1011 Budapest
    Hungary

Employers representative

  • Titular
    Mr István KOMORÓCZKI
    AFEOSZ-COOP
    Dutka Akos u. 35.
    1029 Budapest
    Hungary

Workers representative

  • Titular
    Ms Sára FELSZEGHI
    Munkástanácsok Országos Szövetsége
    Szarvas Gábor út 9/ B
    1125 Budapest
    Hungary
  • Alternate
    Mr László MISKÉRI
    Democratic League of Independent Trade Unions
    Ajtósi Dürer sor 27/A
    HU-1146 Budapest
    Hungary
Ireland

Government representative

  • Titular
    Ms Marie DALTON
    Health and Safety Authority
    3rd floor, Hebron House, Hebron Road
    R95 T91Y Kilkenny
    Ireland
  • Alternate
    Ms Fiona KILCULLEN
    Department of Enterprise, Trade & Employment
    Earlsfort Centre -
    D02 PW01 Dublin 2
    Ireland

Employers representative

Workers representative

Italy

Government representative

  • Titular
    Mr Antonio VALENTI
    Istituto Nazionale per l'Assicurazione contro gli Infortuni sul Lavoro
    Piazzale Giulio Pastore, 6
    00144 Rome
    Italy
  • Alternate
    Ms Laura TOMASSINI
    Istituto Nazionale per l'Assicurazione contro gli Infortuni sul Lavoro
    Piazzale Giulio Pastore, 6
    00144 Rome
    Italy

Employers representative

  • Titular
    Ms Fabiola LEUZZI
    Confindustria
    Viale dell´Astronomia, 30
    00144 Rome
    Italy
  • Alternate
    Mr Pietro MASCIOCCHI
    CONFCOMMERCIO
    Piazza G.G. Belli, 2
    00153 Roma
    Italy

Workers representative

  • titular awaiting appointment
    Ms Irene DELARIA
    UIL - Unione Italiana del Lavoro
    Via Lucullo, 6
    00187 Rome
    Italy
  • Alternate
    Ms Cinzia FRASCHERI
    Confederazione Italiana Sindacati Lavoratori
    Via Po, 21
    00100 Rome
    Italy
Lithuania

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Ms Inga RUGINIENE
    Lithuanian Federation of Forest and Wood Workers Trade unions
    A. Smetonos 2/11
    01115 Vilnius
    Lithuania
  • Alternate
    Mr Ričardas GARUOLIS
    Lietuvos Profesinė Sąjunga “Solidarumas”
    K.Kalinausko 2B
    03107 Vilnius
    Lithuania
Luxembourg

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Thierry GRIMEE
    Service de Santé au Travail de l'Industrie
    6, rue Antoine de Saint Exupéry
    1432 Luxembourg
    Luxembourg
  • Alternate
    Mr Marc KIEFFER
    Fedil - Business Federation Luxembourg
    B.P. 1304
    L-1115 Luxembourg
    Luxembourg

Workers representative

  • Titular
    Mr Hernani GOMES
    Confédération Syndicale Indépendante du Luxembourg
    60, Bd. JF Kennedy B.P. 149
    4002 Esch/Alzette
    Luxembourg
  • Alternate
    Mr Christophe KNEBELER
    Lëtzbuerger Chrëschtleche Gewerkschafts-Bond
    11 rue du Commerce,
    1351 Luxembourg
    Luxembourg
Latvia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Jānis PUMPIŅŠ
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Inese STEPIŅA
    Latvijas Darba devēju konfederācija
    Raiņa bulvāris 4
    1050 Riga
    Latvia

Workers representative

  • Titular
    Mr Mārtiņš PUŽULS
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
  • Alternate
    Ms Gita OŠKĀJA
    Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība
    Bruninieku str. 29/31
    1001 Riga
    Latvia
Malta

Government representative

  • Titular
    Mr Melhino MERCIECA
    Occupational Health and Safety Authority
    17 Edgar Ferro Street
    PTA 1533 Pieta'
    Malta
  • Alternate
    Mr Silvio FARRUGIA
    Occupational Health and Safety Authority
    17 Edgar Ferro Street
    PTA 1533 Pieta'
    Malta

Employers representative

  • Titular
    Mr Martin BONDIN
    Malta Chamber of Commerce
    The Exchange Buildings, Republic Str.
    1117 Valletta
    Malta
  • Alternate
    Mr Joseph DELIA
    Malta Employers' Association
    Delicia 2
    SWQ 3071 Triq ir-Ronkun
    Malta

Workers representative

  • Titular
    Mr Victor CARACHI
    General Workers Union
    Workers' Memorial Building. South Street
    11 Valletta
    Malta
  • Alternate
    Mr Anthony CASARU
    Confederation FORUM
    MUT, 213, Republic Street
    VLT 1118 Valletta
    Malta
Netherlands

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Mr Wim VAN VEELEN
    Federatie Nederlandse Vakbeweging
    Hertogswetering 159
    3543 AS Utrecht
    Netherlands
  • Alternate
    Ms Marike SCHOONEVELDT
    Federatie Nederlandse Vakbeweging
    Hertogswetering 159
    3543 AS Utrecht
    Netherlands
Poland

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Rafal HRYNYK
    Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej
    Brukselska 7 St
    03-973 Warsawa
    Poland
  • Alternate
    Ms Edyta DEFANSKA-CZUJKO
    CRIDO
    ul. Towarowa 28
    00-839 Warszawa
    Poland

Workers representative

  • Titular
    Mr Tomasz NAGÓRKA
    Związek Zawodowego "Budowlani"
    ul. Mokotwoska 4/6
    00-641 Warszawa
    Poland
  • Alternate
    Ms Paulina BARAŃSKA
    NSZZ "Solidarność"
    ul. Prosta 30
    00-830 Warszawa
    Poland
Portugal

Government representative

  • Titular
    Mr Nelson FERREIRA
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Praça de Alvalade, 1
    1749-073 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Ms Paula SOUSA
    Autoridade para as Condições do Trabalho
    Avenida Casal Ribeiro, 18 - A
    1000-092 Lisboa
    Portugal

Employers representative

Workers representative

  • Titular
    Mr Luis Alberto PINHO DUPONT
    Confederação Geral dos Trabalhadores Portugueses/Intersindical Nacional
    Rua Victor Cordon, 1-2
    1249-102 Lisboa
    Portugal
  • Alternate
    Ms Vanda CRUZ
    União Geral dos Trabalhadores
    Avenida Almirante Gago Coutinho, 132
    1700-033 Lisboa
    Portugal
Romania

Government representative

  • Titular
    Ms Elena PERJU
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Ms Veronica HAŞ
    Ministry of Labour, Family, Social Protection and Elderly
    Str. Dem I. Dobrescu Nr. 2-4, Sector 1
    010026 Bucharest
    Romania

Employers representative

  • Titular
    Mr Cristian OLTEANU
    Concordia Employers' Confederation
    13 Ion Ghica Street
    030167 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Mr Marius OLARIU
    Consiliul National al Înreprinderilor Mici si Mijlocii din România
    Piata Walter Maracineanu, nr. 1-3 intrarea 1, et. 1, sect. 1
    010155 Bucharest
    Romania

Workers representative

  • Titular
    Mr Nicolae BĂICAN
    Confederatia Nationala a Sindicatelor Libere din Romania - FRATIA
    Str. Cristian Popisteanu nr. 1/3, sector 1
    010024 Bucharest
    Romania
  • Alternate
    Mr Dan NĂSTASE
    Confederaţia Naţionala Sindicală "Cartel ALFA"
    Splaiul Independentei, Nr 202A, etaj 2. Sector 6
    060041 Bucharest
    Romania
Sweden

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Ms Cecilia ANDERSSON
    Swedish Association of Industrial Employers
    BOX 1721
    SE-11187 Stockholm
    Sweden
  • Alternate
    Mr Anders WESTLUND
    Sveriges Kommuner och Regioner
    Avdelningen för arbetsgivaporlitik
    118 82 Stockholm
    Sweden

Workers representative

Slovenia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Jože SMOLE
    Združenje delodajalcev Slovenije
    Dimiceva 9
    1000 Ljubljana
    Slovenia
  • Alternate
    Ms Karmen FORTUNA JEFIM
    Chamber of Commerce and Industry of Slovenia
    Dimičeva 13
    1000 Ljubljana
    Slovenia

Workers representative

  • Titular
    Ms Lučka BÖHM
    Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
    Dalmatinova 4
    1000 Ljubljana
    Slovenia
  • Alternate
    Ms Martina VUK
    Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
    Dalmatinova 4
    1000 Ljubljana
    Slovenia
Slovakia

Government representative

Employers representative

  • Titular
    Mr Róbert MEITNER
    US Steel Kosice, Slovakia
    US Steel Kosice s.r.o.
    SK-044 54 KOSICE
    Slovakia
  • Alternate
    Ms Silvia SUROVÁ
    Zväz chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky
    Hattalova 12
    831 03 Bratislava
    Slovakia

Workers representative

Expert nominated by the European Parliament

Expert nominated by the European Parliament

European Commission

European Commission

  • Titular
    Mr Francisco Jesús ALVAREZ HIDALGO
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
  • Titular
    Mr Giacomo MATTINÓ
    European Commission
    Avenue d'Auderghem 45/Oudergemselaan 45
    1049 Brussels
    Belgium
  • Titular
    Mr Stefan OLSSON
    European Commission
    Rue Joseph II, 54
    1000 Brussels
    Belgium
  • Alternate
    Ms María IGLESIA
    European Commission
    Rue Joseph II 27
    1049 Brussels
    Belgium
  • Alternate
    Ms Charlotte GREVFORS ERNOULT
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
  • Alternate
    Ms Maria Teresa MOITINHO DE ALMEIDA
    European Commission
    Rue Robert Stumper, 10
    2557 Luxembourg
    Luxembourg
Observers

EIGE

ELA

EUROFOUND

  • Mr Ivailo KALFIN
    European Foundation for the Improvement of Living and Working Conditions
    Wyattville Road, Loughlinstown
    D18KP65 Dublin
    Ireland

Employers representative

Workers representative

Iceland

Government representative

Employers representative

Workers representative

  • Observers
    Mr Björn Ágúst SIGURJÓNSSON
    Rafiðnaðarsamband Íslands
    Stórhöfða 31, 110 Reykjavík. Opið mánud.-föstud. 9 - 16.
    110 Reykjavik
    Iceland
  • Observer Alternate
    Ms Helga JÓNSDÓTTIR
    Federation of State and Municipal Employees
    Ásvallagata, 46
    101 Reykjavík
    Iceland
Liechtenstein

Government representative

Employers representative

Workers representative

Norway

Government representative

  • Observers
    Mr Yogindra SAMANT
    Arbeidstilsynet/The Norwegian Labour Inspection Authority
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway
  • Observer Alternate
    Ms Monica SEEM
    Arbeidstilsynet/The Norwegian Labour Inspection Authority
    Statens hus, Prinsens Gate 1
    7468 Trondheim
    Norway

Employers representative

Workers representative